Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az milyen (/ vagy...

Szerintetek az milyen (/ vagy normális? ), hogyha néha - néha egy kapcsolatban vágyódom egy másik nő iránt? (érzelmileg meg testileg is)?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 09:58
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem "alacsony" szinten
2020. ápr. 19. 10:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben van vágyódás más iránt kapcsolatban is. Amíg ez nem hat ki a kapcsolatodra, illetve nem megy megcsalásba addig nem probléma.

Barátnőmmel pl így szoktuk kezelni:

Megyünk az utcán, meglátok egy jó nőt, és ha a barátnőm ezt észreveszi akkor rávágja hogy "ezt én is megdugnám"

Ugyan így szoktuk ha ő lát meg egy palit.

Ettől függetlenül még egymást szeretjük és ez nem megcsalás.

2020. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 ez nagyon aranyos. 😊
2020. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2# -es olyat már mi is csináltunk nem egyszer csak nálam/nálunk az a helyzet , hogy én érzelmileg "érzékeny" típus vagyok a mostani barátnőm meg hát nem nagyon .. és mintha hiányom lenne belőle erős igényem arra , hogy valakihez tényleg érzelmileg kötődjek .... kicsit mások az igényeim érzelmekben , érzékileg mint a barátnőmnek ő teljesen más e téren kicsit ellöki a másikat magától néha mikor oda is mennék hozzá mintha vágyódnám arra is , hogy ő vagy egy lány bújjon hozzám , vágyódjon irántam ezek a dolgok ...
2020. ápr. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!