Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik haverom adott nekem egy...

Egyik haverom adott nekem egy kézzel készített ajándékot, amiről állítja hogy ő készítette. Viszont találtam egy oldalt ahol ugyanolyan termékek kaphatóak mint amit adott nekem is?

Figyelt kérdés
Ha írok az oldalnak hogy volt-e ilyen névre megrendelésük, adnak ki információt ezzel kapcsolatban vagy nem? Tényleg nagyon fontos lenne hogy tudjam, megkérdezni nem szeretném mert azt csöppet pofátlanságnak tartom, előbb meg akarok róla bizonyosodni.

2020. ápr. 20. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Csodálkoznék ha ilyen információt kiadnának...

Másrészt rengeteg olyan kézműves vagy kézzel készített termék van, amit ügyeskezű emberek otthon meg tudnak csinálni, csak van aki eladásra is készít, esetleg boltot nyit, mert van rá kereslet.

2020. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják kiadni mások adatait. Van még az a mondás az ajándék lóról is, ugyanilyen pofátlan lekáderezni valakit.
2020. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem azzal van a bajom hogy ő csinálta-e vagy sem. Hiszen gyönyörű, ha azt mondja hogy rendelte ugyanúgy örülök neki. Csak sok mindenkinek a körömben eldicsekedett vele és nem szeretném ha hazudna nekem, ennyi a lényege. De köszönöm a válaszokat:)
2020. ápr. 20. 16:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak biztosra szeretnék menni. És kicsit idegesít is mostanában.
2020. ápr. 20. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég bátor dolog és nagy pofára esés lenne úgy dicsekedni egy kész termékkel, hogy az te csináltad, amit bárki bármikor ellenőrizhet és lebuktathat vele. Ahogy írták is, nem zárja ki a kézzel készítés lehetőségét, hiába kapható a boltban ugyanaz. Főleg, ha nem egy komplex dolog és házilag összerakható.
2020. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kiadnának ilyen adatot, akkor az bűncselekmény lenne.
2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy kovácsolt vasból készült dolog, elég komplex az összerakása, és a színtől kezdve az illesztésig minden egyezik. Az adott illető ezekkel dolgozik, így nem kizárt de nagyon észrevehető az egyformaság minden szempontból.
2020. ápr. 20. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy százegy darabot gyártott le, ebből százat a weboldalon keresztül árul, egyet pedig neked adott ajándékba :)
2020. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
Nyilván nem adnak ki személyes adatot, még ilyet sem. De ha mutatod képen és az oldalt, akkor meg lehet mondani, hogy az elkészítése mennyire azonos a kettőnek. Tedd fel képen. Egyébként sokan internetről néznek házilag készíthető ötleteket, és tényleg sok minden van így fent. Inkább elképesztő mennyiség, és sokan szeretnek is ilyen kis mindenféle dolgokat készíteni otthon.
2020. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam a készítőnek akié az oldal. Azt állítja az az ajándék az ő munkája. Nem hiszem hogy hazudna, így most eléggé dűlőre jutott a dolog :(
2020. ápr. 20. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!