Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik BL drama ez?

Melyik BL drama ez?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy jelenet van meg belőle, 2 srác áll egymással szemben, az egyik sír, (azt hiszem oldalt fel van nyírva a haja) a másik pedig nagyon romcsin megvigasztalja. (asszem még a könnyeit is letörli és csattan a csók, de nem 100% <3) Közel állnak egymáshoz, és a jelenet is arcközelin van véve. Talán este játszódik. Valószínüleg thai. (és sztm viszonylag híresebb) Szerintem több párt is visz a sztori. Tudom hogy ezek "igazán egyei" megkülönböztetők voltak, de azért köszönöm a tippeket...

2020. ápr. 20. 22:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Igen, este játszódik valahol kint, talán egy kocsi is van a háttérben, és annak van nagyon jellegzetesen (egy csíkkal benne) felnyírva a haja, amelyik nem sír. Csak egy jelenet van meg belőle, ott csók nincs, inkább csak nózipuszi, közben mindkettőnek csukva a szeme és valamit mondanak egymásnak, és mindketten mosolyognak. A felnyírt hajú keze a síró arcán van, és van a gyűrűsujján egy ezüst gyűrű. A sírósnak szemből jobb oldalra van fésülve a haja, neki nincs felnyírva. Így talán picit pontosabb, ha ez segít.
2020. ápr. 20. 23:10
 2/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg max 1-2 éve mehetett
2020. ápr. 20. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem erről a Bad Romance jutott eszembe vagy annak a folytatása a Together with me(előzmény szála).

Hátha pont ezt keresed.

2020. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Áh sajnos nem ez az... De azért köszönöm a választ! : ) Ami talán tényleg a legjellegzetesebb vonás a színészen/szereplőn, hogy amellett is, hogy fel van nyírva oldalt picit a haja, hátulról, kicsit oldalasan még egy vízszintes csík is van beleírva. Esetleg a Make it Right (2)-re gyanakszom, de amikor rákerestem, nem találtam hasonló jelenetet a képek között, a színészeket pedig nem ismerem fel... : (
2020. ápr. 22. 22:58
 5/10 anonim válasza:
Szia az Until We Meet Again - re gondoltam először hogy lehet ez az, de mikor a kocsis részt írtad megfordult bennem, hogy nemhinném hogy ez az mert ebben egy házban történik ez a jelenet, de tökre rémlik amit leírtál, lehet làttam már valahol 😯 Azért nézz bele, lehet ez lesz az sosem lehet tudni, mellesleg nagyon jó sorozat!😊 Bocsi ha nem ez volt 🙂
2020. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uhh, hát szerintem ez sem... De belenéztem, és köszi mert egész bejön (◉ω◉)
2020. ápr. 27. 01:56
 7/10 anonim válasza:
Nekem a gyűrűről az "A Round Trip To Love" c. film jutott eszembe.
2020. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
The boy next door?
2020. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos egyik sem, de azóta meglett. : )

History3: make our days count, ha esetleg valakit még érdekelne

2020. máj. 28. 18:28
 10/10 anonim válasza:
Visszatérő 5-ös vagyok, basszus pedig ismerem azt a sorit, tökre imádtam is, hogy nem ismertem fel😂😦Örülök hogy megtaláltad ^^
2020. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!