Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmosodom el a természet...

Miért álmosodom el a természetes fénytől?

Figyelt kérdés

Ha kint sötét van, akár teljesen sötétben vagyok akár a házban ég valami lámpa akár az utcán vagyok és ott égnek a lámpák teljesen feltöltődöm energiával és hiperaktív leszek konkrétan. Nappali fénynél viszont állandóan álmos vagyok bármit csinálok akár futhatok is vagy tényleg csinálhatok bármit egyszerűen unott és fáradt vagyok és állandóan ásítozom. De ha pl besötétítek a lakásban akkor ez javul. Ez miért van így? Hogyan fordíthatnám meg ezt a dolgot?

17/L


2020. ápr. 21. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencséd van!Utánajártam a dolgoknak, és ráleltem a megoldásra.A megoldás nem más,mint:

Fürödj meg friss, tejben átforgatott füvön tartott kecskék vérében.Ezután állj be a zuhany alá, vagy újból a kádba, kend be magad szarvasok tejéből készült teavajjal,tarts magad fölé egy esernyőt, és kántáld ezt a szöveget:

-Omnimus ante kana mala(Omnimusz Ánte Kánná Málá)

Ha ezt ötször hangosan elkiáltottad majdnem kész vagy.Már csak ki kell szállnod a kádból vagy zuhanyzóból és ki kell menned a napra.Szoríts egy lehetőleg még sárga(azt írták az hatásosabb mint az elfújós)pitypangot a szádba és így kiáltsd el egyszer, hangosan hogy:

-Aiken zoen Schante!(Ájken zön sánte)

Ha ezt is elkiáltottad számolj el 16-ig(nem tudom miért pont annyit írt az oldal)majd köpd ki a pitypangot.Ha az oldal nem hamis, bemehetsz és tovább élheted az életed immár frissen "gyógyultan".Ha elmúlt a bajod írd meg, mert kíváncsi vagyok hiteles-e az oldal amit találtam.

Remélem tudtam segíteni rajtad!:)

Fanni78

2020. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy fordítva vagy bekötve de a megoldás az hogy ha este fent vagy akkor nappal leszel álmos. :D
2020. ápr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!