Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamu rockernek/metálosnak...

Kamu rockernek/metálosnak számítok?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem szeretem rockot és a metált, de pl. a Beatles-t és az Iron Maiden-t nem annyira kedvelem. Metallicát, AC/DC-t, Nirvanát szeretem, és a magyarokat is ( Tankcsapda, Alkela, Edda stb.)

Most emiatt posernek számítok, vagy ilyesmi?

(Anyázásoktól kíméljetek)



2020. ápr. 22. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Mubor dzsekis, fikas orru kamu rocker! :)))
2020. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rockernek lenni nem azt jelenti, hogy minden bandát szeretned kell...
2020. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D Páran már meg akartak kövezni, mert szeretem xD
2020. ápr. 22. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A leg mainstreamebb bandákat sorolta fel...
2020. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem az ABBA-t, Boney M-t, sőt még abszolúte NEM rock bandákat is, mint Pl Aqua, Mr. President, és hasonlókat IS a Cradle of Filth nevű sikoltozó metál, és hasonlók mellett. Még senki nem szólt be emiatt. De ha beszólna, azt sem érdekelne egy cseppet sem. Örömmel tanítottalak, nagyon szívesen! :)
2020. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki rocker/metalhead, NEM jelenti azt, hogy a létező összes banda zenéjét szeretnéd kell.

Egy zenei metszeten belül is lehet személyes ízlésed.

Ettől nem leszel pózer.

Az a pózer, aki csak külsőségekben akar az alterosokra hajazni, felszínesen, a trendek miatt majmolja egy adott szubkultúra öltözetét, de valójában semmit nem tud róla, üres képmutatás az egész. Pl. felhúz egy pólót, amin olyan zenekar neve virít, akiktől még az életben nem hallott egy számot sem, és ha bárki megkérdezi tőle, hogy szereti-e az adott bandát, benyögi, hogy “ő nem hallgat ilyen sz*rokat”. 😳

2020. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szigorúan vesszük, akkor a Beatles nem is rock, hanem inkább beat zenekar és pop zenekar.


Másrészről meg, ahogy előttem is írták, nem attól vagy rocker vagy metálos, hogy az összes rock és metál bandát válogatás nélkül vagy kényszerből "szereted", mert valakik azt éreztetik veled, hogy muszáj. Nincsenek olyanok, hogy "kötelező bandák". Én például nem szeretem az Iron Maident, az AC/DC-t, a Metallicát és a Nirvanát (se alapvetően a grunge-ot), magyar bandákat meg egyáltalán nem hallgattok. Na bumm. De hallgatok helyettük másik 90 bandát.

2020. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!