Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg szerettük volna venni a...

Meg szerettük volna venni a lifetimeot de mikor minden adatot be írtunk azt írta ki hogy sikertelen volt a fizetés valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna megkapni a lifetimeot de nem sikerült. Annyit tudok ha ez bármit is magyaráz a kártya amiről vettük az diák kártya volt. A pénz meg maradt de szeretnék magyarázatot kapni erre az egészre

2020. ápr. 22. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a kártyatípus nem támogatott? Ezt úgy értem, hogy olyan kártyával nem is lehet fizetni. Nem biztos, hogy a 'márkával' (bocsi, nem tudom, hogy ezeket hogy nevezik) van baj, hanem azzal, hogy diákkártyáról akarsz vásárolni. Mert oké, lehet neten vásárolni az ilyen kártyákkal, de nem minden oldal támogatja ezeket. Szerintem próbáljátok meg anyukád vagy apukád kártyájáról megvenni, és ha a saját pénzedből akarod venni, akkor ATM-ből leveszed az összeget a kártyádról, és odaadod neki. Vagy szimplán átutalod neki (már, ha ilyen lehetséges diákkártyán).
2020. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!