Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet engedélyeztetni a...

Hol lehet engedélyeztetni a neveket?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik az Ellamara név, így egyben, de ha jól tudom ez nincs benne a Magyarországon elfogadott nevek listájában. Csak külön(Ella, Mara). Lehet ezt valahol kérni, hogy így egyben is adhassam majd a lányomnak?


Lehet hülyeséget kérdezek, bocsi!



2020. ápr. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MTA Nyelvtudományi Intézetnél kell kérvényezni.
2020. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 22. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
18 év múlva lesz itt egy kérdés, hogyan szabadulhatna meg ettől a névtől a gyerek.
2020. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit úgy hangzik ez a név, mintha "el van maradva". De pl ha megcserélnénk, és variálnánk rajta picit, akkor pl mondjuk egy Marinella már nem rossz talán:) (Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de ide kapcsolódik. :))
2020. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Vagy pl Marinella mellett még, Ellamira mondjuk?:) Vagy Mirabella?:) (Bocsi,még csak ennyit akartam.:))
2020. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!