Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tokyo ghoul:re-t megéri...

A tokyo ghoul:re-t megéri megnézni? Maga a Tokyo ghoul tetszett, de a általam látott kritikák a re-nek nem nagyon fényesek.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a tokyo ghoul-t láttam végig, hát nekem tetszett, és igazából vannak jelenetek amikor úgy érzed megérte... szerintem nézd meg. a vége is jó volt, szóval...
2020. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem megéri bár az elején én nagyon kételkedtem benne főleg amint végig néztem a 3.evadjat (:re) de szerintem amint végig nézed az egészet (4.evad) úgy fogod majd gondolni hogy megérte. Bár ez csak az én véleményem de szerintem végig kene nézned nekem tetszett (ez nem azt jelenti hogy neked is tutira tetszeni fog) bocsi tul sokat beszélek 😅 azért remelem (viszonylag) érthetően el tudtam mondani amit akartam
2020. ápr. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindent kihagytak, ami szerepelt a mangában. Ettől függetlenül szerintem nézd meg, aztán eldöntöd, viszont szerintem a mangát is érdemes elolvasni, mert úgy kerek a történet.
2020. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 24. 15:46
 5/5 anonim válasza:
53%
A történet egészéért megéri végignézni, de ne számíts az 1.évad színvonalára. Aki nem olvasta a mangát (lásd én) azt sem tudta az első két rész után hogy milyen animét néz. De a végére azért beindul. Számomra az első évad 8, a második évad 7, a 3.évad 6, a negyedik évad 6.5-ös értékelésű. Bár ez a személyes véleményem.
2020. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!