Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok egy személyt megjelö...

Nem tudok egy személyt megjelölni facebookon semmilyen formában és ő sem engem. Korábban letiltott, de csak megnéztük, hogy mi történik stb, lehet ez amiatt?

Figyelt kérdés

Azóta semmilyen formában egyszerűen őt nem hozza ki a rendszer, hogy megjelölhessem, valamint neki sem engedi, hogy engem megjelöljön.

Ha a faceről szeretnék mondjuk egy vidót megosztani üzenetben (ekkor ugye a megjelöléshez hasonlóan, ha elkezdem írni a nevét kidobja a találatokat), nem hozza ki akkor sem a nekem az ő nevét és neki sem az enyém. Néha ráadásul teljesen vadidegenek neve jelenik meg, akikkel még csak ismerősök sem vagyunk.


Lehet ez annak a hatása, hogy korábban letiltott? Persze vissza is állította par percen belül, de azóta nem működik ez a funkció. Próbáltunk valamit keresni ez ellen a beállításokban is, de nem javult a helyzet és elég tanácstalan vagyok.


Nem életbevágó, nem jelölgetek állandóan embereket stb. Csak néha mikor úgy van, akkor elég zavaró ez. :(


Valaki nem tudna segíteni?



2020. ápr. 24. 06:17
 1/2 anonim válasza:
Állits be mást kapcsolatba átmenetileg, pl egy havert. Utána töröld, és ezután már sikerülni fog a korábbi kapcsolatod újra beállítanu
2020. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést de ezt nem értem. Milyen kapcsolatba állítsak be mást?
2020. ápr. 28. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!