Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter:csak én vagyok...

Harry Potter:csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Akárhányadjára is nézem /olvasom iszonyatosan megérint, átérzem minden pillanatát. Tudom mi fog következni mégis sírok /nevetek/megijedek. Az életem része a Harry Potter egyszerűen nem tudok betelni vele. Tehetetlennek érzem magam azt szeretném hogy létezzen ez a világ. Valaki van még ezzel így?

2020. ápr. 24. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Még nagyon gyerek lehetsz,aki teljesen bele éli magát ebben a mese világban,irtad is hogy szeretnéd ha létezne az a világ,szerintem qurvára nem lenne jó voldemortékkal harcolni stb😁 de nekem a kedvenc részem,a bölcsek kövéböl mikor ülnek a vonaton és Ron és Harry habzsolják a sok inycsiklandó különleges nasit,amit mindig megkívánok!😂
2020. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok vele, bármit megtennék, hogy élhessek ott akár csak 1 napig is, és megismerhessem Harryt és a többieket.
2021. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!