Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cancel item export, ez mit...

Cancel item export, ez mit takar? Hova tudok fordulni, hogy mikor kapom meg? Aliexpress-ről rendelt nem vámköteles termék.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol írja ezt? Nyomkövetési státusz vagy opció a megrendelésed adatainál? Utóbbi esetében ez a lemondást jelenti, aminek a megrendelés leadása után van értelme még a feldolgozási időben. Ha már postára adták, nincs rá hatása a feladónak. Az, hogy mikor kapod meg a feladott csomagot már semmilyen menüponttal vagy opcióval nem szabályozhatod. Azzal azért számolj, hogy Kínából jelenleg 2-3 hónap is lehet.
2020. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már beérkezett Magyarországra. Ezt a 2 megjegyzést tette a repülő leszállása után. Ilyennel még nem találkoztam se az ismerőseim.

Receive export item at office of exchange 2020.03.20

Cancel item export 2020.04.12

2020. ápr. 24. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiviteli cikk fogadása a pénzváltón 2020.03.20

Az áru kivitelének törlése 2020.04.12


Nézd. Annyira nem mértek hozzá, de úgy tűnik - bár nem tudom, miképp lehetséges -, hogy az árut, amit rendeltél, törölték, vagy visszavonták, (esetleg lenyúlták?), és ha ez történt, nem fogod megkapni.

2020. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ez úgy hangzik, hogy a vámon megtagadták a behozatalt, és megy vissza a feladónak. Vedd fel vele a kapcsolatot, ő is látni fogja a nyomkövetési számon hogy gond van, aztán majd eldönti mi lesz (feladja újra, vagy visszafizeti). Tegnap mikor rákerestem a hibára, azt hiszem valami e-cigivel kapcsolatos rendelésnél jött elő. Ha esetleg te is ezt rendeltél, lehet valamilyen tiltott eszköz vagy alkatrész volt, és visszafordították.


Itt le van írva egy másik sztoriban ugyanez:

[link]


Ha a komment elején lévő sorszámra kattintasz akkor visszaugrik a szűrésből a beszélgetésbe, és látod a többiek válaszát is.

Vagy innen a 31960-astól kezdve:

[link]


Vagy pedig a jobb felső sarokban ott van a keresés ikon, és keress a kérdésben lévő jelzésre.

2020. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbálom felvenni a kapcsolatot az eladóval,utána meglátjuk. Amúgy konyhapult ledlámpa volt benne 3db.

Kösz mindenkinek a válaszokat.

2020. ápr. 25. 16:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy küldött nekem üzenet az Ali-n, de ehhez a problémához nincs köze. 2020.04.15


[Mosolyog] Kedves vásárló, késhet a csomag átadása. Kérjük, várjon türelmesen. Nagyon köszönöm megértését és támogatását. Ha bármilyen kérdése van, vegye fel a kapcsolatot velem. Vigyázzon a vírusvédelemre különleges időszakokban. Maradjon a helyiségben, amennyire csak lehetséges, hogy elkerülje másokkal való érintkezést, jó egészséget kívánjon neked és családjának [Ajándék]

Köszönjük a vásárlást. Az elégedettség a mi üldözés. Nagyon örülök, hogy válaszolhatok érted

2020. ápr. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!