Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GÁZ szivárgás volt a faluban....

GÁZ szivárgás volt a faluban. Megoldották. De nálunk még mindig nincs gáz ez miért van? Vagy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a területileg illetékes földgázelosztót. A gázszámládon megtalálod.
2020. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Felhívtam, de csak gázszivárgást lehetett kapcsolni. de nekem nem az kell mert egyáltalán nincs gáz a házban

...

2020. ápr. 24. 19:17
 3/9 A kérdező kommentje:
sokan írták hogy elég ha szelepet megszisszenti az ember... de milyen szelepet nem is látok rajta szelepet...
2020. ápr. 24. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
azt csináld amit az első mondott telefonálj szelepeket meg ne tekergesd hogyha nem értesz hozzá
2020. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Ferrarit elvitték már?
2020. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a nyomásszabályzó kioldott. Ha nem tudjátok hol van, és mit kell csinálni, akkor szomszédoktól, környéken meg kell kérdezni, valószínűleg hasonlók vannak. Sajnos, ehhez már késő van.

Nálunk, lefelé meg kell húzni; előtte olyan volt, amit meg kellett nyomni.

2020. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam a gázszerelőnket utána és ő elmagyarázta hogy a nyomásszabályzóz kell rajta megszisszenteni. harmadik alkalomra sikerült... de legalább működik.
2020. ápr. 25. 09:40
 8/9 Garott válasza:
64%
Bár már megvan a válasz, a lényeg, hogy minden gázvezetéken a a telken található vezetéken ami a gázóráig megy valahol található egy nyomásszabályozó. Ez 99%ban a mérő közvetlen közelében található. A funkciója pedig az, hogyha pl nincs gáz akkor lezár, hogy nehogy levegő kerüljön a rendszerbe. Ha újra van nyomás akkor ezt kell újraindítani, tipustól függően vagy benyomni vagy kihúzni a gombot.
2020. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos információt! :) Szebben megfogalmaztad mint én :)
2020. máj. 1. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!