Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A magas nők semmibe veszik a...

A magas nők semmibe veszik a 180 cm alatti férfiakat?

Figyelt kérdés
Minden nő magasabb (ha lehet saját magánál jóval magasabb) férfiakat szeretne párjául, ahogy gondolom. Sajnos én nem vagyok meg 180 cm sem. Egyik munkatársam egy fejjel magasabb lehet nálam, rá mindig tapadtak a csajok. Én mindig úgy éreztem, hogy számba se vesznek. Szerintem ez az egyik oka. Bizonyára vonzóbbak a magasabb férfiak a nők számára. Többször is próbálkoztam valakinél, egy lánynál, aki picikét magasabb, mint én, ha magassarkúban volt, akkor már nem csak picikét (én 177 körül vagyok, de úgy már fel kell néznem rá). Na mindegy, a lényeg hogy elhívtam már párszor kávézni és sétálni, de nem mertem lépni. Mert úgy éreztem, hogy úgy sem lenne esélyem emiatt. Igazából említettem is neki, hogy biztos kínosan érzed magad így velem, de ő csak legyintett, hogy dehogy. De nem éreztem úgy, mintha őszinte lenne, úgy sem működne emiatt szerintem. Már egy ideje nem beszélünk, de folyton eszembe jut, hogy felhívhatnám, aztán rájövök hogy mégse lenne jó ötlet.
2020. ápr. 24. 23:13
 1/4 anonim válasza:
100%

Igen. Ők a csóró 190-es takarítókra, meg a 210 centis TESCO őrökre buknak.


Egy 175 centis mérnöknek esélye sincs.


Idióta.

2020. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És miért direkt nálad magasabb nőkre hajtasz?

Hagyományosan a férfi a magasabb, sztem nem lehet őket hibáztatni, hogy nem akarnak maguknál alacsonyabb párt.


Ha alacsony nő nem tetszik, ok, de vannak 165-175 köztiek is pl.

2020. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Összességében a nők alacsonyabbak és a férfiak magasabbak. Ezt szoktuk meg és a többség ezt alapvetőnek is veszi. Azért ha nagy love akkor lehetnek különbségek, de ez egyedi eset, ritkább.


Ha kimondottan nálad magasabb nőt szeretnél, akkor nem lesz egyszerű dolgod, és jobban jársz, ha legalább veled azonos magasságig leadod ezt az igényt.

2020. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Tényleg vannak ilyen párok, ahol a nő a magasabb, sőt akár sokkal magasabb, de nagyon ritka és ott nagyon dúl a love, hogy ezt áthidalják. Ott a kapcsolat annyira összejött... De nem érdemes erre hajtani. Ha szimpi és magasabb akkor barátnak tökéletes. :)
2020. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!