Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen munkalehető...

Szerintetek milyen munkalehetőség jön szóba főiskolai végzettséggel (ápoló) ami nem ápolás, orvoslátogatás?

Figyelt kérdés
Sürgősségi osztályon dolgozom, de született egy gyermekem, és a család az első! Van valakinek ötlete, hogy rzzrl a végzettséggel milyen munkakör tőlthető be ami család barát is?
2020. ápr. 26. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
McDonald's.
2020. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
BurgerKing
2020. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

Kérdés, hogy mit értesz családbaráton pontosabban. Van ahol nem diszkriminálják ha otthon vagy a kicsivel, és amikor visszamész dolgozni tárt karokkal fogadnak. A sürgősségi osztályról inkább ezt feltételezném, mert hát mégiscsak olyan a szakterület. Vagy mi a gond? Mit szeretnél? Váltani és másik munkát keresni, valami otthonit?


Most a járvány miatt ugyan csökkent a szabad állások száma, de a home office viszont előtérbe került. Valami home office szóba jöhet, valami nyilván adminisztratív területen.


Vagy otthoni telefonos szolgáltatásban valami, ügyfélszolgálat például és ott előny, hogy te szívesen segítesz az embereknek és a végzettséged is ilyen. Ez előnyt is jelent az önéletrajban ha kicsit utalsz rá.


Vagy valami 4 vagy 6 órás munka is szóba jöhet, vagy a kettő kombinációja - már ha találsz olyat - egy 4 órás ügyfélszolgálatos munka.


Mindenesetre a végzettségedet úgy lehet kihasználni, hogy valami emberekkel foglalkozó munkakört pályázol. Ez lehet akár valami koordinátor is egy adminisztratív közegben, stb.

2020. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ! Családbarát, hogy éjszakázni nem kell, ünnepnapokon ( karácsony húsvét), hétvégente otthon lehetnék a gyermekkel. Alapvetően szeretem a szakmám, de hol éjszaka hol nappal, és párommal ezt nehezen lehetne össze egyeztni, ha majd ovis kis iskolás lenne a gyermek. ( valakinek el kell kísérni és valakinek haza is kell kísérni a gyermeket). Iszonyat sokat agyaltam rajta mit lehetne, csak szeretném azt, hogy a gyermekemet is tisztességesen el tudjam látni. ( nem szeretnék bébicsőszt és egyéb embereket bevonni, hisz magamnak szültem nem másnak)
2020. ápr. 26. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor ezt a pályát választottad, mire számítottál?
2020. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Első körben érdemes lenne megbeszélni a vezetővel/vezetőkkel, hogy megoldható lenne-e, hogy ne kelljen éjszakázni, és legyenek szabadok a hétvégék és ünnepnapok. Nem tudom ez a dolgozók hány százalékát jelenti, mert ez is számít a beoszthatóság miatt, de ha csak kevés emberről van szó, akkor elvileg megoldható. Az előnye másoknak akkor jönne ki, ha mások meg éjszakáznának (stb) és nekik a pótlék lennek több. Van ahol ez összehozható, mert megoszlanak a munkavállalói igények. Egy beszélgetést megérne. Hátha rábólintanak.


Vagy magán klinikákon is érdemes lenne pályázatot beadni, de azt nem tudom, hogy mennyire mások a munkavégzési szokások, hogy van-e éjszakázás és mennyien kellenek éjszakázásba. Érdeklődd meg, hogy magán klinikákon milyen munkarendek vannak és ha okés akkor pályázhatsz oda is.


De el tudnék képzelni fogorvosi rendelőt is, ott nem szokott tipikusan éjszakázás lenni. Persze hogy végzettségen ott mik az igények...? De ez is egy lehetőség.

2020. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!