Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Futárnak mindig lehet kártyáva...

Futárnak mindig lehet kártyával is fizetni vagy előfordul hogy nem lehet?

Figyelt kérdés
Ez most GLS futár lesz.

2020. ápr. 26. 19:28
 1/3 belapus ***** válasza:

"Utánvétösszeget lehet-e bankkártyával rendezni?

Igen, belföldi és szlovák export csomagok esetén lehet bankkártyával vagy hitelkártyával fizetni a GLS futárnál lévő mobilterminálon keresztül, amennyiben a Feladó megrendelte az utánvétes csomagokhoz a BankCardService szolgáltatást. Bővebb leírás t a szolgáltatás leírásánál talál."

2020. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
És fent szokott lenni a webshop oldalán is a GYIK-ban és a futárcég saját oldalán is.
2020. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éppen e heti rendelésem volt, amit a GLS szállított.

Az online bolt, ahonnan rendeltem, a rendelés automatikus visszaigazolásban írta, hogy ennek a rendelésnek a díját nem lehet a futárnál bankkártyával kiegyenlíteni, csak készpénzes fizetés lehetséges.

Nyilván, a boltnak nincs ehhez szükséges szerződése.

Nem tudom ez összefügg-e, de ha előrefizetést választottam volna, azt sem lehetett volna bankkártyával megtenni, csak utalással.

2020. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!