Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy fogyjak muszály le...

Anika2225 kérdése:

Ahhoz hogy fogyjak muszály le edzenem egy órát?

Figyelt kérdés
Úgy érzem baj ha nem tusok wgyhúzamban le edzeni egy nap egy óra hosszát hanem mondjuk ha úgy csinálnám.hogs reggel le edzek fél rá meg dél után fél órát.Heti háromszor.
2020. ápr. 27. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogyás az kitartás kérdése csupán :) Minden nap kellene valamit mozogj, nem csak három naponta. És amennyiben ezt be tartanád, egyre jobban bírnád az edzéseket is, vagyis egy idő után tudnál 1 órát is egyhuzamban.

Én amikor kezdtem, 15 percet bírtam, és már két hét után sokkal jobban ment minden.

2020. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ez teljesen hülyeség. Az ujjadat sem kell megmozítanod a fogyáshoz. Ha a napi kalória szükséglet alatt eszel, felhasználja a szervezeted az elraktározott zsírt.
2020. ápr. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!