Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan itt aki szeretőt...

Van olyan itt aki szeretőt tart a párja mellett? Nő is akár férfi is?

Figyelt kérdés
Őszintén, mi az oka, én is jelenleg ebben a cipőben járok de sokan azt, hiszik azért van mert a párunkat már nem szeretjük pedig olykor pont ellenkezőleg csak nem megy valami s nem tudunk lépni. Ti hogy vagytok? Nekem jelenleg a vőlegényem az illető s a szeretőm meg egy távobbi haverja. Igen tudom undorító,nem kell szidni,tudom, hogy nincs rendben de most inkább a hozzám hasonló helyzetben járók véleményére vagyok kíváncsi.
2020. ápr. 27. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült a férjem haverjával összebonyolódni, azóta is tart. A férjem nem tudja, én jól érzem magam. És igen, vhol a férjem szeretem, de 13 év után nem hívnám szerelemnek, és ami a mi kapcsolatunkból hiányzik, azt megkapom a haverjától, és nem konkrétan a szexre gondolok. Én sem így akartam, de ez van. 46N
2020. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a párkapcsolatban minden igényünk kielégül,nincs okunk másik kapcsolatot keresni, fenntartani.De amint újabb igény jelentkezik, és az nem elégithető ki, megpróbáljuk egy ujabb kapcsolatban megtalálni azt,ami hiányzik.

És ez érvényes akár testi, szexuális,kulturális, lelki igényekre.

Hogy meddig lehet elmenni , mi a határ, az attol fűgg,

hogy ami az egyiknek jól esik, az a másiknak ne essen rosszul.

Röviden,a sikeres pákapcsolat titka

Próbáld meg a párod minden igényét kielégiteni,

a párodtól csak olyan igényeid legyenek,amiket ki is tud elégiteni.

A párkapcsolaton kivűl csak az essen Neked jól, ami a párodnak nem esik rosszul.

2020. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van hát. A sikeres párkapcsolat titka, hogy a partnered ne tudjon róla, hogy nem csak otthon érzed jól magad!
2020. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!