Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kiszárított kipréselt...

A kiszárított kipréselt lóheréket hol tároljam és miben?

Figyelt kérdés
találtam 4 és 5 levelűeket is!
2020. ápr. 28. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Négy levelűt nem ördöngösség találni, de öt levelű bizonyára ritka.

Szerintem vagy üveglapok közt, képkeretben tartsd, vagy ehhez hasonló műanyag lapok között.

Például vannak ezek a kisebb, lapozható fénykép albumok. Ha több van, ezekben is tárolható, amennyiben több növényt préseltél és szárítottál le.

Én, annak idején, tiniként egy műanyag kulcstartóba tettem a fényképem mellé, hogy szerencsét hozzon. Eddig bevált. :)

2020. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy száraz helyen, ahol nincs kitéve mechanikai behatásnak. Anno én simán betettem a könyvek közé, azzal préseltem ki :D
2020. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 28. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy én rengeteget találok pár perc alatt akár 5 levelűből is vagy 6 levelűből
2020. ápr. 28. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott nem nehéz, ahol ez a genetikai hibás lóhere van. Én is ott találtam a négy levelű lóherémet, ahol nyaraltunk, és sok volt viszonylag. Akkor még nem lehetett külön boltban, cserépben venni, mint ahogy manapság lehet olykor.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy leszóljam a leleted, sőt. Légy büszke, hogy találtál 4-5-6 levelűt, mert tudod az eredeti amiből tényleg mindenhol rengeteg van, az csak 3 levélből áll.

2020. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk ahol én lakom rengeteg helyen lehet találni
2020. ápr. 29. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!