Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan Entertainment...

Jsjsjssjsjsj kérdése:

Tudtok olyan Entertainment mondani akik fogadnak magyarokat is? (Kpop)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta Idol szeretnék lenni ezért gondolkoztam azon hogy miért ne próbáljam meg max nem sikerül.Tudom kevés az esélyem mert nem vagyok ázsiai és ha sikerülne is kapnék rossz megkérdezéseket, de attól függetlenül tudnátok néhányat mondani kérlek titeket.

2020. ápr. 29. 19:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
megjegyzéseket*** sajnálom át javította a telefonom.
2020. ápr. 29. 19:35
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Rövid listát írtál:

- nem vagy ázsiai

- nem élsz ázsiában

- nem beszéled a nyelvet

- nincs szüksége a piacnak magyarokra

- a kérdés témája alapján kiskorú vagy, akinek a szülei garantáltan nem ilyen életet szánnak


Nem kevés az esélyed, hanem nulla.

2020. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
“Szüleim nem ilyen életet szánnak nekem” elnézést de szerintem az én életemet én alakítóm meg és nem a szüleim.
2020. ápr. 29. 19:40
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Sehol. A kpop az csak a koreaiaké, meg a pár szomszédos országi ázsiai emberé, én nem akarok ott másokat látni.

A megoldás: alapíts itt Magyarországon egy ilyen céget, hogy legyen nekünk is "kpopunk".

2020. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Egyreszt Kiskoruként a szüleid alakítják az életed! Ha gondod van ez ellen akkor szerez egy jó végzettséget jo fizetéssel azt élj a saját lábadon!

Masreszt Az esélyed szerintem is 0!!! Mert

1. Nem vagy ázsiai azon belül is koreai!

2. Nem beszéled a nyelvet meg gondolom az angolt sem... (na most az angol az egy minimális szint ami arra jó hogy háttértáncos legyél ha van kivételes tehetséged a koreai nyelv középfokon (azaz mindent megértesz a beszédben meg téged is megértenek)

3. A kpop idolság főleg a koreaiknak lett ki találva max egy maréknyi szomszédos ázsiainak de azok is úgy hogy már az országban élnek jó pár éve...!


De alapból sem hozzád való lenne még ha amugy ázsiai is lennél meg beszélnek koreaiul mert a kpop egy nagyon kisemmiző munka!

Az idolok vannak a legalacsonyabb rangban... napi 15 óra gyakorlás! Nagyon sokat kell dolgozni diétázni karban tartani magad valamint a privát életedet is be szabályozzák! Sokáig Nincs telefon, randi meg abszolut nincs... mindenről be kell számolnod ha elmész a többi csapat taggal vagy egyedül (már ha mehetsz) valahova a szabad idődbe vagy pedig a manager végig kísér titeket! A trénigekés a debut elott is elég szép minimum 1-2 év!!! De már akkor milliós addosagot fogtok kapni mert ezt majd nektek kell vissza fizetni (azt a sok tánc tanárt ének tanárt model tanárt színész tanárt bőr ápolót edzőt meg ami kell a zenei video elkészítéséhez!!!)


Sokkal egyszerűbb lenne ha itt ebben az országba mennél rá erre a pop ázsiai pop fajtája mert sokkal könnyebb itt mint ott! Mind az életvitel mind az elvárások mind ahogy bánni fognak veled az emberek!

2020. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Ja amugy meg kell tudni minimálisan énekelni + ütem érzeknek lennie, valamint nagyon jó tánc tudásnak és ritmusnak kell lennie
2020. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Egy cég sem foglalkoztat külföldieket max ázsiaiakat de ott is minimum a koreai nyelv meg amugy kell egy zenei végzettség is amúgy 😂😅 ott mások a szabályok
2020. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
88%
Vannak nem ázsiai idolok... Pl: Lana, aki orosz, de a szeme egyáltalán nem is hasonlít az ázsiaiakéhoz, csak így sminkelik. Akkor ott van Somi, aki szintén szoló énekes. Ha jól tudom félig kanadai, de az a lényeg, hogy vannak nem ázsiai idolok. Neked sem lehetetlen, hogy az legyél.
2020. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

Lana egy eléggé ázsiai orosz! Nem az a tipikus orosz hanem azaz orosz ami már ázsiai! Valamint ő solo énekes ami annyit tesz hogy nem kpop idol hanem csak egy pop énekes Koreában!

A masik csaj meg félig koreai szoval tökmindegy!

2020. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

Olyan Koreai ügynökség nincsen,ahol magyarokat fogadnak.De...Szerintem,próbáld meg és ha sikerül akkor büszkék lesznek rád és te is magadra,ha nem sikerül akkor itt alapits egy saját bandát vagy soloban próbáld.Kevés az esélyed,de próbálkozhatsz.Kiközösítés is lesz,de ott lesznek azok a rajongók is akik imádnak téged és te vagy a példaképük.


A YG,JYP,SM és egyébb ügynökségek is rendeznek meghallgatásokat élőben és már online is.De ehhez muszály pénzt szerezned,hiszen az kb mindenre kell.Főként,utazásra és ha ezekből pár dolgot pénzből akarod megoldani:

1.Ázsiai vonás és a szépség ideál(Nem kell Ázsiainak lenned,elég ha van benned kicsi hasonlóság.Én sem vagyok Ázsiai,de a szemem olyan,mint az övék :D) és (Legyen fehér bőrőd és vékony testalkatod)

2.Bird a kritikát (Biztos hogy fogsz kapni,de erre majd nyilván kifognak képezni)

3.Az angolt vagy koreait tanulnod kell!

4.Tudj énekelni/rappelni és táncolni

5.Legyen meggyőző személyiséged (ez is segithet)


Ha élőben mész,akkor az 5.segithet./Ha online próbálkoznál,akkor felkell menned a választott ügynökség oldalára és ott van hogy "online megghalgatás",oda küld el.Majd ha válaszolnak,akkor örülhetsz!Illetve,ha még gyakornoknak is felvehetnek.Ekkor ki kell költöznöd Koreába véglegesen,az ügynökség neked mindent fizet,a Koreába utazáson kívül.A gyakornokság 1 vagy 10 évbe is telhet,a képzettségedtől függően.Mindent kifizetnek neked:A kajákat,a ruhákat,a kiegészitőket,az ékszereket,a sulidat,a lakóhelyedet,a tanárjaidat.Mindenre megtanítanak és rengeteget kell gyakorolnod.Majd ha szerencséd van és debütáltatnak,akkor soloba nyomod vagy bandába kerülsz és innentől,megy a gyakorlás,a suli,a koncert,a fotózás/interjú/videózás,+a koreográfia megtervezése és elkészítése.Itt mindég a nyomodban/nyomotokban lesznek.A bandában lehet négyen,de akkár tizenketten is.Mielőtt fizetést kapnátok,az ügynökségnek vissza kell fizetni a rád pazarolt költségeket.Aztán mehet az idol élet a csapatoddal és a rajongóiddal.Sok koncert és gyakorlás,tanulás,próbálás,amik mellett egy hónapban egy szabadnap,de emellett nyilván mész piheni is és kevésszer találkozol a szeretteiddel.


Kb ennyi és szerintem,harcolj az álmodért!

2020. jún. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!