Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom már kérdeztem, sajnos...

Horenke kérdése:

Tudom már kérdeztem, sajnos múlt hónapban nem jött össze a baba, de már annyira csalódott vagyok,?!?! Tehát ezek a "tüneteim" vannak:

Figyelt kérdés

Tüneteim: 5-6 napja (pontosan nem tudom, mivel nem kezdtem el írni (sajnos) mell érzékenység,has szúrkálás, derékfájdalom...

És amiről nem tudom mit gondoljak, hogy 5-6 napja a reggeli hőm 37 vagy 37 felett...37,2/37,4...

Napközben szintén 37 felett.

A nemvártig még 7-8 napom van.

Szerintetek??



2020. ápr. 30. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé rá vagy pörögve a témára és nem jó értelemben.

Ha egy átlagos női ciklust veszünk alapul, ami 28 nap, akkor kb. középidőben, azaz 14. nap körül van ovuláció. Itt van esély a megtermékenyítésre, azonban ez sem feltétlen történik meg rögtön. De vegyük azt, hogy a 14. nap megtörténik. Kb. 10 nap, mire megtörténik a beágyazódás, amikor elkezd hcg nevű hormont termelni a szervezeted, amiktől a terhességi tünetek is vannak. Viszont ez kezdetben még nagyon kevés mennyiségre. Tehát itt a ciklusod kb. 24. napján vagy és már csak 4 nap van hátra az aktuális menzeszedig. Vagy inkább kevesebb nap van már csak hátra. Neked ettől több van hátra. Tehát gyakorlatilag lehetetlen, hogy bármilyen tünetet érezz.

Egyébként ezek a tünetek éppen annyira pms tünetek is lehetnek.

Szerintem tereld el a gondolataidat valami mással, ne figyelgesd magad, ne hőmérőzz és majd jön a baba, amikor jönnie kell. Amennyiben több, mint 1 éve próbálkoztok, akkor pedig majd forduljatok orvoshoz.

2020. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt próbáltad?

[link]

2020. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

8 hónap után 22 évesen persze, hogy agyalok rajta.

A cickafarkfű teát iszogatom... Majd kiderül. Azért köszi az oldalt. :)

2020. ápr. 30. 19:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért érdekelnek még vélemények. :))
2020. ápr. 30. 22:02
 5/8 anonim válasza:
napközbeni hő nem számít mivel mozogsz.a reggeli számít felkelés előtt.hol méred?lehetséges hogy az vagy de szerintem várd meg még késik s tesztelj :)
2020. máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Minden reggel lent mérem...hüvelyben...

Most is 37.

2020. máj. 3. 06:41
 7/8 anonim válasza:
szia kérdező hogy vagy?teszteltél?remélem baba van a dologba 💓 5/6-os voltam
2020. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, sajnos nem baba.

Megjött, kicsit szomorú vagyok. 8 hónapja nem jön össze. Bízom benne, hogy azért a jövőben összejön. Nagyon szeretnénk. ♥️❤️

2020. máj. 11. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!