Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bocs, nemtudtam melyik kategór...

Bocs, nemtudtam melyik kategória a megfelelő! Mit tegyek, hogy nem tudom miben higyjek? Pl. Már nem tudom, hogy a Föld geoig, vagy lapos, vagy pedig Istenben higyjek, vagy az evolúciónak stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 10:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

Olvass!

Sokat, sokfélét.

Az evolúcióról sok féle elméletek születtek, ezek közül csak egy a darvin féle majmos.

Az, hogy milyen formályú bolygón élsz meg kb mind1.

Az élet nagy kérdései azért is azok, mert senki nem tudja 100%ban megmondani a frankót rá.

2020. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ott van az iskola, történelem, földrajz, internet... De sajnos nem tudom melyiket elfogadni! Mert vagy a Nasa hazudik, vagy pedig az iskola. :/
2020. máj. 1. 10:49
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

"vagy a Nasa hazudik, vagy pedig az iskola."

Vagy retardált vagy, mert mindkettő azt mondja hogy a Föld geoid alakú. Egyedül a neten trollkodnak a lapos Föld elmélettel pár ezren.

2020. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
retardált vagy te.
2020. máj. 1. 11:27
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ha megírom, akkor trollkodni fogsz...
2020. máj. 1. 15:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkoris olvass!!!

Minnél több dolgot megismersz, annál jobb lesz a rálátásod dolgokra.

Nem kell feltétlenül elhinned semmit!

Iskolában van egy kötelező tananyag.

Interneten meg sok kamu (is).

De igazából az élet rövid és gyorsan elszalad és ha csak nem akarsz filozófus lenni, hidd el, hogy a kutya nem foglalkozik vele.

Se a melóhelyen nem téma ez, sem a buszon, de egy párkapcsolatban is elég ritkán jönnek fel ezek a témák.

Persze valahol mindenkit foglalkoztatnak ezek a kérdések de mint írtam senki nem tud rá 100%os választ adni rá.

2020. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem abszolut ertheto a kerdezo problemaja, egy olyan vilagban elunk ahol mindenhonnan omlik rank a kulonbozo informacio. Nehez megtalalni azt az egy dolgot amiben oszinten hisz az ember, a nyitott emberek nem is igazan hisznek sok dologban teljesen, mindig van egy kis gyanu az agyukban. Mindazonaltal vannak dolgok amiket jobb ha nem kerdojelezel meg pl. a tudomanyosan bizonyitott dolgokat. Annyi rejtely van a vilagban, szerintem ne nehezitsd a dolgod. Olvass, ismerj meg minel tobb kulturat es ami szimpatikus, ugyis azt fogja elfogadni a lelked.
2020. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi! VÉgre egz értelmes komment! És igen, az a bajom, hogy már majdnem mindenki hazudik. Nem lehet tudni, hogy kinek higyjuk.
2020. máj. 1. 22:41
 10/22 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“Mit tegyek, hogy nem tudom miben higyjek? ”


Mondjuk ne higyj semmiben hanem tudj. Tanulj meg szkeptikusan gondolkodni, ellenőrizni a kapott infó forrását s akkor minimalizálhatod azt ,hogy átverjenek, megvezessenek.

Pl: a Föld az geoid alakú, nem lapos.

Az evolúció bizonyított, tény már vagy 160 éve. Van pár kardoskodó kreacionista aki tagadja (ezen az oldalon is). Bár kell egy kis tudás ,hogy az ember az alapokat megértse, erre ajánlom mondjuk Zállatorvos “DNS-től az evolúcióig – csak egyszerűen” minisorozatát s YouTube-on. Egyszerű, érthető, rövid, szakmailag ellenőrzött videósorozat.

2020. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!