Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüvegesként lehetnék...

Titkos12 kérdése:

Szemüvegesként lehetnék mesterlövész?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok de már elhatároztam hogy én lövész szeretnék lenni. Lőni szerintem elég jól tudok. 15 méterről egy légpuskával távcső nélkül eltanálok egy 10 fillérest. Tudom hogy mivel jár de a hazám érdekében bármit megtennék. (ja és nem egy cod-os/pubg-s gyerek vagyok) mielőtt jönnek az előítéletek.

2020. máj. 1. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Na eleg is lesz mara. Meg ha a humor rovatba irtad volna (bar annak is k..agyenge), de igy...?
2020. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem, de azért köszi a választ.
2020. máj. 2. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha komolyan kerdezted, annal rosszabb. Lila fingod nincs ra 'mivel jar ez', allitasoddal ellentetben egeszen biztos vagyok benne hogy egy kb. 13-14 eves, jelenleg rettentoen unatkozo pubg/cod jatekos kisfiu vagy aki azt kepzeli tudna emberre is loni. Ha ez tenyleg igy lenne, reg kenyszergyogykezelesen kene lenned.
2020. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de tudom mivel jár mint már fent is írtam. És ha lövész nem is katona lehetnék? Minden félekeppen katona szeretnék lenni ezt én már elhatároztam kb 10 éves koromban. Barátom is katona és beszéltünk már hogy majd én is az szeretnék lenni. De ő sem tudja hogy szemüvegesen lehet-e valakiből katona. Na de ha ez nem lehetséges akkor köszönöm szépen a segítséget.
2020. máj. 2. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szemüveges rendőrt látsz kint az utcán ? Nem. Milyen okból nem ? Mert az egy gyenge pont amit bármikor ki lehet használni ha a rendőr olyan helyzetben van.


Katonaságnál ugyanez sőt még szigorúbb...az hogy most 15 évesen jól látsz nem azt jelenti hogy 25 évesen is ugyanolyan jól fogsz...és a kontaktlencse se számít megoldásnak.

2020. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!