Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki esteleg? Vagy történt...

Valaki esteleg? Vagy történt már ilyen vele? Áprilisban szültem Miskolcon Az állandó lakcímet Bp.10ker Tartózkodás Hejöbába

Figyelt kérdés

A baba ugye az én állandó lakcímem kapja meg Bp. A kórház oda küldte a hivatalos okmányait.


Kérdésem a következő.

Mivel a baba nevére küldtük ki délelőtt nincs otthon senki, ezért értesítőt hagytak, anyukám be ment a postára nem veheti át.

Azt mondtak csak én.

Na de én nem nagyon tudok most utazgatni a picivel.

Hivatalos levelet is lehet átkéretni posta postán keresztül? Vagy valami mas megoldás?

Ügyfélszolgálattal beszéltem de nagyon furi pasas vette fel és erre a lakcím re nem kérhetem át. Próbáljam a feladónál a kórház nem változtathat lakcímet csak Pestre küldheti.

Egy ismerősöm azt mondta nagy postára át kérhetem és elv 8000-10000ft igaz ez? Köszönöm előre is a válaszokat.


2020. máj. 3. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghatalmazás.
2020. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt megtalálod, a „Címünkre érkezett hivatalos irat, de másutt tartózkodunk önkéntes házi karanténban” résznél, de a helyi postátokra valszeg be kell menned aláírni.

[link]

2020. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!