Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a zaklató szomszéd...

Mit tehetek a zaklató szomszédokkal? Ahogy meglátnak borzasztó dolgokat kiabálnak gyermekemre is és ránk is betegségeket. Próbáltam szépen megbeszelni velük de csak köpködtek 60eves emberekről beszélünk. Köszönöm a tanácsokat.

Figyelt kérdés
Rozsdás szöges deszkakat helyeznek ki hogy gyermekem belelépjen névtelen levél virágok legyomirtozasa stb.. 60eves emberekről van szó.

2020. máj. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Átmennék és úgy megrugdosnám őket, hogy többé nem kelnek fel.

Amúgy jelezheted a rendőrségnek. Vagy te is visszagonoszkodhatsz.

2020. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már jeleztem a rendőrségen is és elmondtam azt is hogy a nemi szervét kiabalja mindig a gyermekem jelenlétében illetve édesanyám emlékét sérti. Párom már volt azon. A ponton h atmegy és hát elrendezi de pont ez a céljuk meg is mondták. Rendőrség nem csinál semmit azt mondták polgári peres eljárás 2ev gyűjtsek tanúkat és kapnak egy pénzbírságot "oldjam meg másképp" szerintük. Távoltartási végzés esetleg?
2020. máj. 3. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

2-3 "kommunikációs szakember" megoldja, ütőképesen.


De közben legyen alibitek, pl.: a város másik felén, egy étteremben ültök, vagy az orvosnál.

2020. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi a cel azzal hogy balheznak majd elveretik magukat ? Olcsón megvenné a fiuk a hazatokat ? Elkapni mindet este kint lefújni paprikasprével . Esetleg betanitott kutyaval leharaptatni a búrajukat .
2020. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igazából mi is erre gondoltunk hogy vmelyik gyereke házat szeretne vásárolni hisz azt kiuabalta hogy mi innen el fogunk költözni. Most azon agyalok megteszem a feljelentést es távoltartási végzést kérek. Vagy "kommunikációs" szakembereket hívják inkabb? Kisfiam 3 éves azt kiabáljak neki h beteg.
2020. máj. 3. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg a távoltartási végzést!
2020. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért sajnálom, hogy azok a mocskok ilyen csúnyákat mondanak a kisgyereknek. A kisgyereket csak szeretni kell, tuti nem ezt érdemli!
2020. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!