Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A baratom 4 honap mulva megy...

Leelannalla kérdése:

A baratom 4 honap mulva megy katonai misszioba. Buszke vagyok ra, de azert megis elszomorit, hogy kb 7honapig tavol van. Kerdesem az lenne, hogy valaki volt e mar ilyen helyzetben es hogy sikerult megkonnyitenie?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom pl félredugott, úgy könnyítette.
2020. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, stressz, adrenalin, tesztoszteron. Veszély.


Szerinted egy ilyen helyzetben, melyik srác nem menne rá egy ilyen lányra?


[link]

2020. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elűző linken valamelyik lányhoz hasonlítod magad, könnyen elviseled azt a 7 hónapot. :)
2020. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ingyenkaktusz06 válasza:
95%
Nagyon nehéz lesz de ha végigcsináljátok akkor elég erős a kapcsolatotok. Az israel military girl-ekkel egyetértek, tényleg nagyon szépek, de aki szerintem a hazáját megy védeni nem faszba akar ülni már neharagudj. Egyébként meg szüksége van a kapcsolatotoknak erre, hogy megbizonyosodj a hűségében ő pedig a bizalmadban, kössetek fogadalmat ha olyan beállítottságúak vagytok. Te se kezdj el egyéjszakásokba, ismerkedésekbe, semmi petting, semmi aktus se neked se neki. Tekints erre 7 hónapos bizalom hűség játékként és 0, azaz 0 legyen azon fiúk,férfiak,srácok száma akikkel flört vagy csók, esetleg szex eredményezi (ezt pedig úgy tudod elérni,hogy fantáziálsz arról, ha a barátod ilyet tenne bárkivel mennyire lennél dühös, és neki mennyire fájna, ha ugyanezt tennéd) go girl at alone !
2020. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt igazabol nem a bizalomrol van szo, az teljes mertekben megvan mindket iranyban, inkabb csak a hianyrol a tavolletrol
2020. máj. 5. 13:43
 6/6 anonim válasza:
Szia :) Nagyon nehéz helyzetben vagytok, ez sajnos olyan dolog, amit senki sem akar, de senki nem tud elkerülni. Katonafeleség vagyok, missziónk még nem volt, de egy amerikai tanfolyam igen, ami persze nem ugyanaz, csak abból a szempontból, hogy öt hónapig egyszer sem találkoztunk, kb hetente tudtunk beszélni egyáltalán... Őszintén, nagyon nehéz volt, de nem a bizalom kérdése miatt, maximálisan bízunk egymásban, és örülök, hogy Ti is. Szerintem ez alap, enélkül nem is érdemes kapcsolatban lenni. A magány, a hiánya tényleg nehéz, és az is, hogy annyira más életet éltek abban a pár hónapban, mintha alig lenne közös dolog bennetek. Szerintem sokat segíthet, ha kiengeded magadból a gőzt, ha úgy érzed, sírsz, kiabálsz, akármi, persze nem feltétlenül a pároddal, hanem csak úgy feszültség-levezetésképp. Fontos, hogy kimondd a dolgokat, úgy könnyebb,a megnyugváshoz kell az is, hogy kiadd magadból, ami fáj. Szerintem az is fontos, hogy ha beszéleltek, mondjatok el mindent egymásnak, mondd el neki, ha fáj, ha mérges vagy, ha egyedül érzed magad, persze ne úgy, hogy ő azt érezze, őt hibáztatod, egyszerűen csak mondd el, amit érzel. Én sokszor már csak attól megkönnyebbültem, hogy kimondhattam. És nincs semmi baj, akkor se, ha néha úgy érzed, ezt nem lehet tovább bírni. Nem távkapcsolatra van kitalálva az ember, nem baj, ha nem szereted így élni az életet. Nekem volt egy mantrám, ahányszor nagyon kiakadtam volna, azt mondogattam magamnak, hogy "haza fog jönni".. nem váltja meg a világot, de kicsit segíthet. És támaszkodj a barátaidra. Ha kell, kuckózz be otthon, de ha egyedül érzed magad, menj, találkozz emberekkel, kicsit könnyebb lesz. Kitartást Nektek, menni fog, és a végén erősebbek lesztek, mint valaha.
2020. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!