Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes wishről rendelni...

Érdemes wishről rendelni cosplay terméket? Illetve gyakori vagy általában nem ha a méretetnek megfelő cosplay ruhát rendeltek és jóval nagyobb vagy kisebb lesz?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, változott-e azóta a helyzet, de amikor elindult a Wish, akkor ha jól tudom, még nem úgy működött, mint mondjuk az Aliexpress vagy az Ebay - tehát nem online "piacként", ahol többféle árus van. Hanem mint pl. a Trivago (bár nem teljesen, inkább csak az elv volt hasonló) - más árus oldalak termékeit gyűjtötték össze, de az adott oldalra átirányítás helyett rárakták a saját hasznukat, és megrendelték ők a terméket a másik helyről. Emiatt aztán nagyon sok volt a kamu termék is, tehát hiába rendelted meg, nem jött semmi (a pénzt nyilván visszafizették, akkoriban még szó nélkül).


Azóta nyilván változhatott a dolog, működhet már úgy, mint az Ali vagy az Ebay. Azoknál is azonban általános szabály, hogy mivel ez egy "piac", nem egyforma minden termék és árus. Nézni kell az értékeléseket, véleményeket (a Wish enged képeket is feltölteni azt hiszem, így azokat is mindenképpen).


Én vagy 2 éve rendeltem utoljára Wishről, mondjuk csak telefontokokat, azok mind megérkeztek, bár az egyiknél rossz mintával küldték. Rendeltem volna parókát is cp-hez, az soha nem érkezett meg.


Aztán rájöttem, hogyha cp-s oldalakról rendelem közvetlenül a dolgokat, akkor olcsóbb és biztosabb :'D szóval inkább ezt ajánlom neked is, illetve a cp-s oldalakon a termékeknél lévő mérettáblázatnál valószínűbb, hogy pontos, a Wishnél már kevésbé.


De rendeltem Aliról meg Ebayről is cp-t, azok mind szépek voltak, tökéletes méretben. Megmondom őszintén, Wishről ruhát sose mertem rendelni, azután meg semmit, hogy kezdték bonyolítani a pénzvisszafizetést (ebből gondolom, hogy vagy elkezdték szűrni az eladóikat, vagy saját hirdetőik is vannak).

2020. máj. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na ezek után meg végképp tényleg kétszer is meggondolom, hogy a Wishről vásároljak :'D

2020. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!