Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szükség van az...

Szerintetek szükség van az oldalon a hasznos-nemhasznos-féligmeddighasznos gombokra?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek vagy sem?

2020. máj. 5. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szükség van rájuk, ugyanis nagyrészt ezekből derül ki, hogy egy válasz mennyire jó/hiteles.
2020. máj. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy egy csomó esetben nem derül ki.

Pl. ha valaki politikai témában tényeket ír le, akkor is lepontozzák, mert olyan tényeket írhat le, ami a többségnek nem tetszik.

Nyilván vannak témakörök, ahol ennek van értelme, de más témaköröknél is lehet tapasztalni, ha valami olyat ír az ember, ami a többieknek nem tetszik, akkor is ha vélemény kérdeznek vagy személyes tapasztalatot, akkor simán lepontozzák.


Jelenlegi formában felesleges az egész rendszer.

2020. máj. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én magam úgy érzem, hogy ilyen módon semmiféle értékes információval nem bir. Lehet valaki válaszát felpontozza (pl) a kérdező, mert szimpatikus neki - bár nem helytálló. Vagy forditva. Egy ideig nem voltam itt, aztán mostanában (persze), megint többet és látom, inkább az ellenségeskedést szitja, mint minőséget jelez.
2020. máj. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!