Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok hasonló animét?

Tudtok hasonló animét?

Figyelt kérdés
láttam pl a nanatsu no taizai-t, tetszett a rajzolása a hossza meg ilyenek. de az attack on titánt is szerettem szóval tudnátok ezekhez hasonlót írni?

2020. máj. 7. 11:24
 1/5 anonim válasza:
Talán a kimetsu no yaiba tetszene.
2020. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tengen Toppa Gurren Lagann


Hunter x hunter 2011


FMAB


Dororo


Samurai champloo

2020. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagy részét láttam, de vannak olyanok amiket nem. köszönöm. ha valakinek még van ötlete akkor várom az animéket
2020. máj. 9. 02:23
 4/5 Suvkin válasza:

Hát, ebben a kettőben megvan a vér is, a szórakozás, a "kalandok". Ha már ezt a kettőt megnézted, ezeket tudom ajánlani a:

Jibaku Shounen Hanako-kun

Haikyuu!!

Death Note

Naruto, Naruto Shippuden, Boruto

Angels of death

One punch man

Plunderel

Danganronpa

Dragon maid


Ezeken kívül sok olyan anime van, amit felírtam magamnak, mert jónak találok, de mivel nem néztem meg, nem mondok semmit. :)

Van olyan, amit nem nagyon szeretek, de sokan szeretik/imádják: Darling in the Franxx, Tokyo Ghoul.

Ezek az animék vagy olyan szórakoztatóak, vagy hasonló jellegűek, mint a Nanatsu no taizai, vagy pedig véres, mint az Attack on titan. :)

Ezek az animék közt a legtöbb olyan 50 rész alatt van. De a Naruto a kedvenc animém akkor is. :3

2020. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezek közül sokat láttam, de van amit nem. köszönöm, és ha van valakinek még ötlete akkor várom
2020. máj. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!