Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen állásokról van szó...

Milyen állásokról van szó amiket instagramon magánszemélyek hírdetnek?

Figyelt kérdés
Mostanában az instagram elég sokszor ad olyan hírdetést ahol különböző magánszemélyek hírdetnek "munkalehetőséget". Semmilyen más információ nincs leírva csak egy kép van a hírdetésben ahol általában egy luxusautó mellet áll vagy benne ül a hirdető személy és egy szöveg, hogy ha a jelenlegi munkájával nem elégedett vagy sok pénzt akar keresni stb akkor hívja fel a hírdető személyt. Én vagyok lemaradva vagy mik ezek a munkák hogy ilyen intenzíven jön elő ez a hírdetés?

2020. máj. 8. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehúzós hirdetések, balekoknak.

Balek akarsz-é lenni?

2020. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Fake taxi
2020. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem terveztem ilyen állásra jeletnkezni csak már minden napra jutott egy ilyen "állás hírdetés" és nem értem hogy mi értelme ennek így 0 információval hírdetni.
2020. máj. 10. 15:55
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem gondolnám hogy "fake taxi" vagy hasonkó állások lennének, mert nincs kikötve, hogy csak nők jelentkezhetnek inkább valami értékesítés dolognak tűnik, de ez csak egy tipp.
2020. máj. 10. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy illegális, vagy lehúzás (az adataidat lopják el, vagy regisztrációs díj, stb), vagy MLM.
2020. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!