Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MVK járatain hogyan kell...

MVK járatain hogyan kell érvényesíteni a mobiljegyet? Nem találtam sehol qr kódot amit leolvastathatnék a telefonnal.

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

. Az applikációban megvásárolt jegyét, vagy bérletét bérletellenőrzéskor kell felmutatnia a jegyellenőrnek.

Napijegyek és bérletek vásárlása esetén automatikusan megkezdődik az érvényesség, amint elérik a vásárláskor beállított érvényességi időt.

Jegy vásárlása esetén beállítjuk, hogy mikortól akarunk utazni (dátum/óra/perc) majd megvásároljuk a jegyet az applikációban. A megvásárolt menetjegy a vásárlás után 2 percig még nem használható. A beállított utazási idő megkezdésétől számítva 60 perc áll rendelkezésünkre, hogy felszálljunk az MVK Zrt. járataira és megkezdjük utazásunkat.

2020. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt értem is, de mi van ha pl 60 percen belül átszállok egy másik járatra. Az ellenőr honnan fogja tudni, hogy érvényesítettem e a jegyet az előző járatra. nem világos. Elvileg kellene lennie a járatokon egy qr kódnak amivel érvényesítem a jegyet de én mondjuk nem találtam sehol.
2020. máj. 8. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találtam sehol..

Nagy a fejetlenség. Elég bénának találom, hogy előre kell beállítanom az utazásom időpontját, sokkal jobb lenne ha a jegy addig nem járna le, amíg én be nem nyomom az aktiválás gombot amikor felszállok.

Szerintem ha nincs ellenőr, abban az 1 órában annyit használod ugyanazt a jegyet ameddig csak akarod..

2020. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!