Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan cég, amely...

Létezik olyan cég, amely kisgyerekek rajzait, vagy esetleg plüssállatait megvalósítja nagyon formában? Például egy plüss mintájára babzsákot vagy egy nagyobb méretű plüsst csinál?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyennel még nem találkoztam, viszont rengeteg olyan oldal van ahol bármilyen képet rányomtatnak tárgyakra (pl bögrékre, pólókra, párnákra stb.)
2020. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha rajzról van szó akkor ott a "Te rajzolsz én varrok" de nem tudom aktívak-e még.

Link: [link]


Ugyan ilyen gyerekrajzos (vagy igazából bármint megvalósítanak) az külföldön a Budsies, de itt azért 40 ezer pluszos árra kell számítani.

Link: [link]


Amit még érdemes megpróbálni az a Meska, ahol rengeteg magyar kézműves munkáit tudod végignézni és árajánlatot kérni.

Link: [link]


Ugyan olyan, mint a Meska, csak nemzetközi (ott is vannak magyarok) az Etsy:

Link: [link]


Remélem tudtam segíteni! :)

2020. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!