Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy változhatnék meg? Milyen...

Hogy változhatnék meg? Milyen egyéniségem, stílusom lehetne?

Figyelt kérdés

Annyira semmilyen a stílusom, annyira átlagos. És egyre jobban szeretnék valami stílust. Nagyon félek, hogy az egyéniségem is olyan semmilyen lesz, mint a sítlusom. Sok dologról semleges a véleményem, és nem szeretnék én is olyan semleges lenni. Mit csináljak? Az emberek nem igazán tudnak jellemezni, mert már kezdek olyan semmilyen lenni. Ahhj, én ezt nagyon nem szeretném. Hogy lehetne valamilyen stílusom? Vagy személyiségem? Mert nekem nincs nagyon személyiségem és nem is volt, de ezt most 16 évesen kezdtem észre venni és nem szeretnék ilyen maradni? Hogy tudnék ezen változtatni? A külsőm is olyan semmilyen, az öltözködési stílusom is. És a véleményem is, nekem eddig mindig minden mindegy volt, és mindenbe bele egyeztem. Belülről is és kívülről is megszeretnék változni. De hogyan kezdjek neki?

Csak az a baj hogy nincs elképzelésem milyen lehetnék, csak azt tudom hogy nem akarok olyan lenni mint amilyen most vagyok. Olyan egyéniséget szeretnék, amit tudnak az emberek jellemezni. Kérlek segítsen valaki.



2020. máj. 9. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe! Minden egészséges fiú és lány ennyi idősen kezd el ilyesmiken agyalni, ilyenkor kezd el minden tinit ez a dolog foglalkoztatni. Fejlődésben vagy. Mind mentális, mind fizikai szempontból. Sok impulzus hat, v épp nem hat rad, rengeteg alakító tényező jelen van az életedben és lesz is. Csak hallgass a szívedre, légy önmagad legyen szó akarmirol. Persze, hogy sok mindenről semleges a véleményed, nagyon fiatal vagy, vagy nem tapasztaltad, vagy nem érted, vagy nincs elég háttérismeret. Nem 16 évesen fog kiteljesedni véglegesen a stílusod minden terén. Adj időt magadnak, és ne ostorozd magad. Teljesen normális az érzés. A lényeg, hogy ne kövess mást/másokat azért, mert bizonytalan vagy, igyekezz a saját utadon lepkedni.
2020. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítsd össze a saját inspirációs albumodat, gyűjtsd össze a neked tetsző outfiteket és egy idő után ráérzel, hogy mi is az, amit keresel. Ehhez nagy segítség a Pinterest és a Polyvore.
2020. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké, köszi, próbálkozom.

Az a baj, hogy nagyon sok minden tetszik, és nincs egy konkrét stílus. Pl: az osztályban valaki rocker, valaki e-girl, visco girl, van aki ilyen anime stílusú, van aki csak sötétet hord, van aki mindig színeset. Én meg egyik sem vagyok, csak ilyen teljesen átlagos és semmilyen a stílusom, amit a boltban látok és tetszik megveszem, de össze-vissza.

De mindenképp megnézem azt a két oldalt amit mondtál.

2020. máj. 10. 13:07
 4/5 anonim válasza:
Jelenleg én is pont úgyanígy vagyok
2020. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy?
2020. máj. 11. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!