Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A videós gyerekek szerintetek...

Brinkbrunk kérdése:

A videós gyerekek szerintetek aranyosak, rendesek!?

Figyelt kérdés
szívesen nézitek őket már akik!?

2020. máj. 9. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem néztem gyerek videósokat még soha az életben láttam már hogy fel dobdta őket 1/2 ez yt de még nem néztem talán 1-et
2020. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma láttam egy énekes anyuka videóját ahol a lánya is csatlakozott (7-8 éves lehet képről ítélve). Ez így még rendben is van, aranyos. De olyat, hogy egy gyerek önállóan értelmes videót csináljon, még nem láttam.
2020. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jajj de én az idősebb gyermekekre gondoltam volna bocsánat elnézést.

ha nem voltam teljes egészében érthető.

mint az asmr/whisper es vlog videósok.

2020. máj. 9. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

találkoztam már néhány tini videóssal, de nekem nem annyira jön be, amit csinálnak. valószínűleg nem is nekem csinálják.

mindenkit más érdekel. a gyerekek, tinik inkább szórakoztató dolgokat szoktak csinálni és a saját érdeklődési körükbe illő dolgokat dolgozzák el, engem meg általában más dologok érdekelnek, vagy ha ugyanzazzal foglalkoznak, akkor is általában más szinten. szóval többnyire kevés az egyezés. általában még a humoruk is más, mint ami engem szórakoztat, persze kivételek bármikor előfordulhatnak.


felnőtt YouTuberek videóiban gyakran előfordulnak a gyerekeik. ez akár jópofa, sőt kimondottan érdekes is tud lenni, de elég kevés az olyan, hogy ne érezném túlzásnak, vagy feleslegesnek.

nekem jobban bejönnek azok a YouTuberek, akik inkább egyáltalán nem, vagy max nagyon keveset mutatják a gyerekeiket.

2020. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem.en a huszonévesekre gondoltam talán még a harmincadika is.
2020. máj. 13. 18:17
 6/7 A kérdező kommentje:
harmincasokra is.
2020. máj. 13. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjot kívánok önöknek is.
2020. máj. 14. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!