Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szakítás...

Miért van az, hogy szakítás után nem válaszol?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Öööö... Esetleg nem akar veled beszélni?
2020. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azért mekkora taplóság az,

hogy valakivel együtt volt

X ideig, és nem képes válaszolni. Mindegy:)

2020. máj. 12. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ezt csak te tudhatod, hogy milyen.

Lehet, hogy sértődött, megbántott, vagy csak "végleg be akarja zárni az ajtót", és ezért nem hajlandó veled kommunikálni.

Minden csak feltételezés, nem tudjuk mi zajlik a fejébe.

Még az is lehetséges, amit te írtál.

2020. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem váltunk el haragban,és nem is bántottam meg. Sőt ragaszkodtam hozzá,és nem akartam hogy vége legyen.

Annyi,hogy könyörögtem és sírtam. Na de eltelt már azóta bizonyos idő. De ő tudja.

2020. máj. 12. 21:44
 5/16 anonim válasza:
Az ex nem véletlenül ex!
2020. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ha ő szakított, akkor elképzelhető, hogy fél, hogy a szakításról akarsz beszélni, ő viszont nem akar. Lehet, hogy veled szívesen beszélgetne, csak nem akar kínos témákba bonyolódni. Az is lehet, hogy nem tette túl magát a dolgon (ez akkor is előfordulhat, ha ő szakított). De természetesen az is lehet, hogy nem kíváncsi rád. Nem tudhatjuk pontosan, egyedül ő tudja, hogy miért nem reagál. Ha tényleg szeretnél vele beszélgetni, mert érdekel, hogy mi van vele, akkor próbálkozz tovább, aztán egy idő után vagy válaszol vagy nem. Viszont nem szép dolog taplónak nevezni akkor sem, ha sértve érzed magad, mert tényleg nem tudod, hogy mi miatt nem ír vissza, hiszen akkor nem tetted volna ki a kérdést. Szóval szerintem ha komolyan jóban akarsz vele újra lenni, akkor próbálkozz még párszor a megkeresésével. Ha ezekre sem válaszol, akkor meg próbáld meg valahogy elfelejteni. Sok sikert mindegyikhez :D
2020. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Már vagy háromszor írtam neki,nem folyamatosan egymás után hanem kihagyással.

Legalább annyit írhatna,ne próbálkozzak vagy ne keressem többet.

2020. máj. 15. 21:19
 8/16 anonim válasza:
6-os válaszoló vagyok. Persze, az korrektebb lenne a részéről. Esetleg indítsd úgy a mostani üzeneted, hogy "ez lesz az utolsó, ha nem reagálsz, akkor ennyi volt" vagy valami hasonló. Ha erre sem válaszol, akkor tényleg lehet, hogy jobb ha hagyod. Egyébként az is lehet, hogy egy ilyen üzenet után bűntudata lesz és ha nem is egyből, de később majd keresni fog. Én is hasonló helyzetben voltam egy szakítás után, csak én a másik oldalt ismerem. Én azért nem írtam vissza az exemnek, hogy hátha így könnyebben el tud engedni. Bár én csak az utolsó üzenetét hagytam figyelmen kívül, előtte kedvesen végighallgattam és megpróbáltam segíteni, de az sajnos nem használt :D
2020. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló.

Kb.egy hete írtam neki, és az üzenetet azzal zártam,

hogy elfogadom a döntését,nem írok többet.

Nem kaptam választ.

2020. máj. 16. 11:59
 10/16 anonim válasza:
#6 vagyok. Akkor ne keresd többet szerintem. Ha időre van szüksége, akkor majd ő keres később és max te eljátszod vele ugyanazt, amit most ő veled :D Ha viszont nem keres, akkor egyértelmű, hogy nem akar beszélgetni. Bár én sem értem, hogy miért olyan nehéz visszaírni egy "hagyj békén"-t vagy valamit.
2020. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!