Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levelet szeretnék írni egy...

Levelet szeretnék írni egy ismert embernek, hogyan és miket írjak a levélbe?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam hogy írok egy üzenetet vagy levelet a kedvenc színészemnek, de nem tudom hogy hogyan fogalmazzam meg és hogy mit írjak bele. Szerintetek ha instán vagy messengeren írok neki akkor elolvassa? Vagy más módon küldjem el neki?

2020. máj. 12. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha külföldi világsztár, akkor 99%, hogy nem ő olvassa ezeket, és el se jut hozzá. Naponta százával írnak így nekik.

Egy magyar színész lehet, hogy megkapja, de ez is egyedi.

2020. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Millie Bobby Brown-ról van szó
2020. máj. 12. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A szociális médián keresztül - amiket fel is soroltál -, esetleg olvashatja, de elég kicsi rá az esély. Viszont, ha meg sem próbálod...
2020. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki ő, de próbáld meg. Veszíteni nem fogsz vele. Csak ne keseredj el, ha nem válaszol.
2020. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Sajnos kevés az esély, hogy válaszoljon, de gondolj bele hogy miért szereted, mit jelent ő neked és esetleg miben segített, min segített keresztül menni, mit szeretsz a játékában. És öntsd szavakban. Ha nem is olvassa el, jó érzés lesz leírni :)
2020. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!