Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » eMagon/marketplace-n keresztül...

eMagon/marketplace-n keresztül rendeltem egy terméket, amit természetesen az eladó nem küldött el. Azóta az eladó, Székelyvill kft., elérhetetlen. Vezetékes telefonjukban lévő menü használhatatlan, mobiljuk kikapcsolva. Kihez tudok fordulni?

Figyelt kérdés
Az eMag azt mondja, nekik semmi közük az egészhez.

#internetes vásárlás #eMAG #Székelyvill kft
2020. máj. 12. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor atvertek... Velünk is így kicsesztek egyszer.

Mekkora értékben rendeltel? Feljelentést tehetnél.

2020. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közben kiküldték, 10 email váltás után. Kritikán aluli az egész. A termék is egy nagy rakás szar, csakúgy mint az eladó. Óva intek mindenkit tőlük.
2020. máj. 25. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg meg tudod írni, hogy mi történt? Akár priviben, szüleim rendelgetnek onnan és meg akarom őket védeni az ilyenektol. :)
2020. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Jézus úr isten most én is épp szívok velük. Én 50 ezer Ft értékben rendeltem tőlük egy kamera rendszert. 2 napig volt nálam mire rajottem hogy egy szar és nem erre van szükségem.

Visszakuldtem a terméket. Erre tegnao jött az email az emag részéről hogy a Székelyvill Kft elutasította. Én meg vakargatom a fejem és nézek mint hal a szatyorban hogy ez hogy lehet amikor attól függetlenül hogy a termék nem felelt meg. Teljesen sérülés mentesen vissza csomagalva adtam át a futárnak...na mindegy majd lesz folytatás, biztosan nem fogom annyiban hagyni.

2022. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sikerült elrendezni?? Mi is így jártunk. Vettünk 8 kamerás rendszert (6 kamera szar) és nem fizetik vissza. Fogyasztóvédelem hogy működik? Fel kell őket hívni?
2022. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 natica.9312 válasza:
Sziasztok! Én is rendeltem tőlük 2 szett kamerát amiből csak 1 szettet küldtek. Természetesen a 2 szett árát kellett kifizetni. Easyboxba jött a csomag szóval esélyem sem volt előre megnézni mit veszek át. 2 napja próbálom elérni őket telefonon de persze elérhetetlenek. E-mailt is írtam. Az lenne a kérdésem aki elérte őket az hogyan sikerült? Milyen telefonszámon vagy e-mail címen?
2023. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ma vettem én is át,egy visszapillantó tükörbe épített kamerát.A doboz bontott volt,teljesen használhatatlan a termék.Nekem is az Emag-on keresztül jött a rendelés,így nekem sem volt esélyem ellenőrizni.Írtam emailt nekik,hát kíváncsi leszek.Aki rendel tőlük és erre téved,jól gondolja meg,hogy megéri-e ,ez a plusz idegeskedés,meg az ablakon kidobott pénz.
2023. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dalma220918 válasza:
Sziasztok... Most jártam úgy a Székelyvillel hogy 3 db szunyoghalot küldtem vissza itt fáradt ragacsos tappancs amit saját költsége én vissza küldtem volna nem kell nekik de se termékem se az ára. Írtam egy emailt a fogyasztó védelemnek és az emagnal is panaszt teszek rájuk... Soha többet tőlük, bár holnap jön egy csomagom amit át veszek de nem fizetem ki
2023. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
SENKI NE rendeljen a Székely Vill-től, más néven SzékelyVill, Székely Balázs ev, Sprinter Shop Kalocsa, ez mind ugyanaz, Pepita áruház is nagyon hirdeti őket, mert sorozatosan azt csinálják, hogy a csomagból kihagyják a rendelt termékek egy részét (de az összeset fizettetik ki), szinte megtalálhatatlanok az interneten, hogy még negatív kritikát (tapasztalatokat) se lehessen hozzájuk írni!
nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!