Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol nyelven diákmunka...

Angol nyelven diákmunka Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Páromnak szeretnék diákmunkát találni Budapesten, azonban csak az angol nyelvű munka jöhet szóba, magyarul nem tud megfelelően. 18. életévét betöltötte és középiskolás. Tudtok olyan diákszövetkezetet, ami külföldi diákoknak is nyújt munka lehetőséget?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 13. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre a repülőtér ugrott be... mondanám a fordítást is, de ha magyarul kevésbé tud...


De itt van több lehetőség:


[link]

2020. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak angol multik biztosan. Én Angliában keresek is egy párszor bele futottam hogy angol céghez keresnek gyakornokot és sehol se volt benne hogy magyarul tudni kéne tehát ebből feltételeztem hogy angolul beszélnek ők is főleg. Szerintem angolul keress rá amikor munkát keresel így több esélye van hogy bele futsz egy ilyen munkába
2020. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!