Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elítélitek a kancsal lányokat?...

Elítélitek a kancsal lányokat? És ha igen miért? Azt tudni kell fiúk lányok akik ebben a cipőbe van annak rohadt szar egy élete van a folyamatos csúfolások és a fikázások miatt. Folyton takarni kell ne vegyék észre stb. Ezt csak azt tudja aki ugyan

Figyelt kérdés
Ti járnátok kancsal lányokkal?
2020. máj. 16. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt csak az tudja aki ugyan,an ebbe a helyzetbe van s él ő tudja a legjobban milyenek az emberek
2020. máj. 16. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem dehogy! Nem vagyok kretén...
2020. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendes vagy :) de nem mindenki gondolja így sajnos
2020. máj. 17. 05:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem elítélés mert ez nem egy olyan tulajdonság amiről ő tehet. Így ezzel kapcsolatban az elítélés nem értelmezhető.


Én viszont nem járnék kancsal csajjal azon egyszerű oknál fogva, hogy szerintem a szem a lélek tükre, és egy kancsal lánynak nem lehet a szemébe nézni igazán, mert nem látod azokat a mintákat amit más embernél meg szoktál amikor a szemébe nézel. Emiatt nem hiszem hogy kielégítene az amit látok. Nekem nagyon fontos a szemkontaktus és teljesen más ha egy kancsal szemébe nézel mintha egy normálisba. A szempillantás és az összenézés nagyon fontos és nagy horderejű dolog az emberek közti interakciókban.


De Amúgy létezik rá műtét és sokan vannak akik kancsal párt választanak, szóval elvileg nem kilátástalan egy kancsal lány helyzete.

2020. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!