Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 het mulva megyek industrialt...

2 het mulva megyek industrialt csinaltatni es egy picit felek tole akinek van leirna a tapasztalatait? (mennyire fajt+ a gyogyulasa) nagyon sokat jelentene❤️

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A szúrás inkább csak kellemetlen volt. Meghúzzák filccel, hogy a te füledben, kb hol lenne jó, kiszúrják a két oldalt, ami kellemetlen, de olyan gyorsan megcsinálják, hogy nem is érzed hogy fáj.

Aztán utána bizsereghet a füled. De nem vészes.

Ráfeküdni kb. 3-6 napig nem fogsz tudni nagyon. Utána is fájhat, de már rá fogsz tudni feküdnk. A teljes gyógyulás az minimum fél év.

Azzal kenegesd amit a pc-t szúró mondd!!! Mert nem mindenkinek az hat.

Hidrogén peroxidot es tengeri sos vizet mondanak.

Nekem octeniseptet mondtak és betadint az indivel rendelkező ismerosok, es nalam nem jott be, igy m2 vegenel van egy kis dudor. Amit kenegetek.



Lényeg :Elso par napban a sebbe ne kerüljön sampon.

Figyelj, hogy ne akadjon el a hajad benne, mert az rohadtul fáj. Szóval saját érdekedben sapkak hordásat kerüld.

És ha veszel fel maszkot rohadt ovatosan, es a maszk levételénél a pc-s fülednél vedd le először(nekem még a hajam és a maszk is fáj ha beleakad, és februárban szurattam)

2020. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!