Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lassan feloldják az idősotthon...

Lassan feloldják az idősotthonok felvételi és látogatási tilalmát?

Figyelt kérdés

nem hallottam a témáról semmit az operatív törzs tájékoztatóján, pedig sokan vannak akik arra várnak hogy meglátogassák a bent élőket illetve a felvételt is sokan várják hogy beadhassanak időst.

Vélemény? vagy ha valaki hallott valamit a témáról MINDENKÉPP írjon légyszi



2020. máj. 18. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg szerintetek létezhet egy olyan opció hogy feloldják de felvenni időst csak egy negatív korona teszt bemutatása után lehet?
2020. máj. 18. 14:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Még most is van, ahol felüti a fejét a fertőzés.Nagyon távoli, hogy feloldják a zárlatot az idősek által lakott otthonokban.
2020. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem...
2020. máj. 18. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó hát persze a vírus meg hipp hopp eltűnt...


Ezek nem merik megmondani az embereknek hogy most mindenki át fog esni a víruson és egy csomóan meg fogok halni.


Azért oldalak fel mindent hogy ne legyen hatalmas gazdasági világválság. Akkor már inkább feláldozzák az öregeket és időseket.

2020. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De engem az érdekel mikor lesz feloldás
2020. máj. 24. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem logikus hogy az idősek otthona a legkockázatosabb hely, tehát azt zárták le elsőnek és azt fogják utoljára megnyitni.. talán 1hónao múlva
2021. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!