Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan léphet valaki túl azon...

Hogyan léphet valaki túl azon ha érzelmileg átgázolnak rajta? Kihasználják?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy srácal. Odaadtam neki a szívemet. Elhitette velem, hogy fontos vagyok neki, azt éreztette velem, hogy szeret. Amikor odaadtam neki magam, megkérdeztem hogy ez több csak szimplán szexnél? Erre azt válaszolja ez csak egyszeri alkalom volt, mert ő a barátnőjét szereti. Csak kapuzárási pánikja volt, és hogy kisebbségi komlexusa van mellette, és én ezt a komplexust javítottam.

Hogy tehet ilyet egy ember? Hogyan használhat ki valaki ennyire érzelmileg a mást? Hogy mondhat valaki olyat, hogy szereti a párját, ha közben elcsavarja másnak a szívét, tönkre teszi, a másikat megcsalja.

Lelki roncs vagyok, nem tudom hogyan léphetnék tovább? Gyűlölni akarom, de nem tudom, mert szeretem, és hiányik.

Hogyan lehet ezen túllépni?



#lélek #megcsalás #kihasználás #hogyan léphetek ezen túl ?
2020. máj. 18. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy dobbantasz egyet, hangosan kimondod, hogy "Ez egy f@szkalap!, és fogd fel úgy, hogy ez jó tanulópénz volt neked. Nézd meg párszor ezt a klipet :).

https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8

2020. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!