Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a Rock és a metál...

Szeretitek a Rock és a metál zenét?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik a kedvenc zenekarotok vagy számotok?

2020. máj. 19. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Metallica, Iron Maiden, Doors, Uriah Heep ...

2020. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2020. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen, nincs rá megfelelő kifejezés hogy mennyire.

Nagyjából le tudnék írni több száz bandát, de akkor pár ízelítőt:

Metallica,Slayer,Megadeth,Anthrax,Testament,Death,Cannibal Corpse,Dream Theater,Rush,Pink Floyd,Black Sabbath,Deep Purple,Korn,Slipknot,Nirvana,Alice in Chains,Rings Of Saturn,As I lay Dying,Bullet For My Valantine,Emperor,Darkthrone,Venom.

2020. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clay Morrow ***** válasza:
84%

Igen.

A három nagy kedvencem a Marilyn Manson, Rammstein és Eluveitie. De utánuk jön az As I Lay Dying és a Ghost :)

2020. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

A kedvencek Marilyn Manson, a Mötley Crüe, a Lacuna Coil, Slash, Alice Cooper, Gojira, Black Veil Brides, Judas Priest, Joan Jett, New Years Day, Moitonless in White, Sioxsie and The Banshees, The Sisters of Mercy, Misfits, Pennywise és Slipknot.

2020. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Szeretem, de föleg gothic rockot hallgatok. A The Missions a Fields of the Nephilim, Suspiria, Xmal Deutschland,the Cult, Kentucky Vampires nagy kedvenc. De még van egy halom csak most hirtelen ezek ugrottak be.

A másik vonal amit nagyon szeretek a black és a death metal.

Pl a Mgla, Rotting Christ, Mephorash, Shylmagoghnar, Grima, Uada, SepticFlesh, Fleshgod Apocalypse

2020. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Igen. Kb. a Baetlestől a BATHORY-ig mindet.
2020. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D-Mano ***** válasza:
56%

Sokmindent hallgattam már rock-on, metal-on belül. Voltak korszakaim, amikor erre vagy arra a műfajra, zenekarra voltam jobban ráfüggve. Volt gothic metal, symphonic metal, power metal, funeral doom m., death metal, symphonic black metal, magyar rock/metal korszakom is többek közt. S ugye mindig más volt a kedvenc zenekarom.


Most éppen a frontcsajos japán rockbandák vannak a középpontban.


Az a néhány együttes, aminek majd' minden számát szeretem, legkevésbé hangulatfüggő, hogy van-e hozzájuk kedvem, és minden korszakomon átívelően hallgattam őket- azaz eddig kiállták az idők próbáját:


Arch enemy (Leginkább A. Gossow időszak)

Beautiful sin

Krypteria

Gyöngyvér

Dolls Boxx

Band Maid

2020. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen

Ektomorf, CC, Metallica, Guns N Roses, Korn, Slipknot, Angerseed, Leander Kills, Depresszió

2020. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!