Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok, hogy felesle...

Kérlek mondjátok, hogy feleslegesen aggódok, ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy napok óta fáj a hasam, nem görcsöl viszont éles fájdalom, amit nem tudok behatárolni. Eddig a gyomromra és az emésztésemre gyanakodtam, azonban kezdek kétségbe esni. A fájdalmak jelentkezése előtt elkezdődött a menstruációm, ami általában 6-7 napig tart. Most is ennyinél jár, azonban a 4. napon elállt majd újból barnázni kezdett. Nem hiszem hogy összefüggés lehet a kettő között, mert úgy tűnik rendesen megjött, de számos helyen olvastam, hogy terhesség során is jelentkezhet vérzés.


Pár tény ami esetleg fontos lehet:


-párommal többnyire megszakítással védekezünk

-a vérzés előtt és az újbóli jelentkezése előtt is együtt voltunk.


Kérlek nyugtassatok meg hogy csak én képzelem be és ez két külön dolog.


Ti mit gondoltok?



2020. máj. 19. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz fordulj, mert szerintem mint laikus, bizony állapotos vagy.

De mondom, nőgyógyász.

2020. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vérzés, de ritkán olyan, mint egy rendes menstruáció, sokkal kevesebb elvileg a vér, de őszintén bármi lehet, olyanról is hallani, hogy valaki nem is tudta, hogy terhes mert minden olyan volt, mint amúgy. Szóval ilyen tünetekből minden következtetés csak spekuláció, csinálj tesztet. Az biztos, hogy a megszakítás nem jó védekezés és simán lehetsz így terhes, ha most nem is, attól még bármikor becsúszhat egy baba így. Úgyhogy kezdjetek el rendesen védekezni, ha nem szeretnétek gyereket. Ha nekem nem hiszel, olvass utána hogy mennyire nem hatékony a megszakítás.
2020. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem hatékony és csak ideiglenes megoldás amíg nem kezdem el a fogamzásgátlót, ha egyáltalán kell még.. Egyébként azért vállaltuk be mert elég biztos kapcsolat és nem okoz gondot egy váratlan terhesség. Persze nem tervezzük még de ha úgy alakul se baj alapon. Csak az hogy rendesen menstruáció volt legalábbis annak tűnt mert olyan erős volt mint szokott.. És nálam azért ez tényleg sokat jelent...
2020. máj. 19. 21:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!