Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oldal új...

Mi a véleményetek az oldal új dizájnjáról? Szerintetek nem túl világos? Fekete stílust használnátok, ha lenne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fejlesztő, de szerintem opcióként lehetne inverze az oldalnak.

2020. máj. 19. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Tényleg lesüti az ember arcát, jó lene egy fekete stílus
Nem kell, jó így.
A régi jobb volt.
A fekete stílus komor akkor már legyen több is.
Dolgoztak ezzel is csomót, ne zargassuk őket.
Milyen új dizájn?
No Komment
23 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sötétben nyomom (telefonról... Bár a laptopon is. Szarkazmust vélek felfedezni? 🤔😅)

Amúgy régen jobb volt szerintem, de ez is megjárja.

2020. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akit szintén zavar, sikerült bizonyos szintű megoldást találnom a dologra. A böngésző sötét stílusa, csak a fejlécet sötétítette, a fényerőt is lejjebb vettem (de csak egy kicsit, hogy a többi oldal, film még élvezhető legyen), a legtöbbet azzal értem el, hogy kis ablakban nézem a böngészőt, és 1/3-a a képernyőnek az asztal hátterem.

De igazából attól eltekintve, hogy nincs napszemüvegem, a sötét háttér előnyeit leírnám. Régi találmány én a google keresőnél találkoztam vele először (blackle), a crt monitorok fogyasztását lehetett vele jelentősen csökkenteni, az lcd monitoroknál már nincs olyan nagy különbség, de szerintem aki telefonról látogatja az oldalt azok is kihasználhatnák ezen előnyét. És ugyebár ez egy választható beállítási opció szokott lenni, természetesen nem akarom, hogy teljesen újat csináljanak, szerintem jó lett, meg ráfért már a frissítés, csak nagyon világos.

2020. máj. 20. 00:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!