Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném a melleimet megnagyo...

Szeretném a melleimet megnagyobbitani Dr.Krecsâny Kàlmànnal.Ismert egy plasztikai sebész? jol dolgozik?Kérlek segitsek meg vàlaszolni ezeket a kérdéseket.Koszonom szepen.

Figyelt kérdés
Néztem az interneten,de véleményeket nem talàlok.
2020. máj. 20. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg lehetne nézni a melleidet előtte és utána?
2020. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek akarod megcsináltatni ugy a szép ahogy kaptad.

En négy éve pénz nélkül élek lemondtam a vágyaimrol ezáltal a szenvedésről is probálom a tudoatomat kitárni és együt élni a tetmészetel.

Nem eszek húst inni csak vízet iszom.

Meg probálom érteni az ember számára miért ilyen fontos és a mű dolgok.

Az elménk a valos az ami halálunk után is velünk lesz és újá szület.

Megprobálom megerteni ez mire jó de nem tudom.

Kedvesem légy boldog ne a férfiaknak akarjegfelelni hanem magadnak gyönyörü tested van és bisztos csodálatos és izgató melleid nincs szükség arra hogy megcsináltazd a cicidet.

Inkább tanulj és az elmédet ciszold az elme a valos világ hisz a tudat adja a valoságot...

Drágám sok sikert az életemben híd el azzal hogy megcsináltatod a tested és utána áruba dobod magad nem lesz jobb életed.

Inkább mondj le a testi örömökröl és légy végre szabad szárnyajon végre az elméd .....

Ne a férfiakat akart izgatni hanem magadat

2020. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!