Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mensa HungarIQa mennyire...

A Mensa HungarIQa mennyire alkalmas párkeresésre? (koronavírustól elvonatkoztatva)

Figyelt kérdés
Még nem vagyok Mensa tag, viszont szerintem 130 fölötti IQ-t érnék el a tesztjükön, illetve engem vonzanak a nagyon intelligens nők, szeretném, hogy a jövőbeli párom is kiemelkedően intelligens legyen. Innen jött tehát az ötlet, viszont ha a Mensán kívül is van ötletetek, hogy hol találnék ilyen nőket, azt is szívesen fogadom. 25 éves férfi vagyok egyébként, a korosztályomban keresgélnék, vagy néhány évvel fiatalabb nők között. Szombathelyi vagyok egyébként, nem tudom mennyit kéne utazgatni a Mensás programokhoz pl.

2020. máj. 20. 13:37
 1/1 BringaManó ***** válasza:
100%

"mennyire alkalmas párkeresésre":


alkalmas, ugyanannyira, mint más baráti társaság is, ahol valamilyen szempontból hasonló emberek verődnek össze.

(mondhatni ez az egyik "célja" is – persze eredetileg, a szervezetnek nem ez a célja, de az embereknek, akik belépnek, természetesen sokszor célja, hogy ne csak barátot/munkatársat, hanem életük párját is ott találják meg. sőt, néha olyanok is megtalálják, akiknek nem céljuk. :-)


"vonzanak a nagyon intelligens nők, szeretném, hogy a jövőbeli párom is kiemelkedően intelligens legyen"


azt azért nem gondolnám, hogy a Mensán kívül nem lehet találni ilyen párt...

ha amúgy is szimpatikus a Mensa, akkor persze észszerű ötlet, hogy jó lehet párkeresésre is.

de csak a párkeresés emiatt ne szűkítsd le ennyire a "merítést", illetve a lehetőségeidet. a sok-sok intelligens nőnek csak egy egészen pici hányadát fogod megtalálni a párezer tagot számláló Mensában... :-)


"nem tudom mennyit kéne utazgatni a Mensás programokhoz"


szombathelyi helyi csoport speciel (még) nincs, csak győri, soproni, zalaegerszegi, veszprémi... (és távolabbiak)

(és nem tudom, hogy ezekben a helyi csoportokban mennyire sűrűn vannak programok – ezt talán a Mensától lehetne megkérdezni, ha érdekes...)


úgyhogy ha az online élet (fb/levlista) mellett "élő" programokra is el akarsz menni, akkor általában utazgatni kell... – vagy pedig szervezel szombathelyi helyi csoportot, programokkal – nem kell nagy dologra gondolni, társasjátékozhattok is, vagy kocsmázhattok is :-) –, és akkor nem kell utazgatnod.

a meglévő helyi csoportok is így indultak – hajrá! :-)

2020. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!