Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a jófogás?

Mennyire biztonságos a jófogás?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanok írjanak akik rendeltek már onnan. Szeretnék egy alsó-középkategóriás gamer laptopot venni és mindenképpen házhozszálítással. De nem tudom hogy mennyire hihetek annak amit látok. Ha nem úgy küldik ahogy le volt írva vagy képen volt tehetek valamit?

2020. máj. 20. 19:48
 1/3 anonim válasza:
55%
Ugyanez a kérdésem nekem is... A neve sincs ott az embernek, viszont a gépek amiket elad "céges". A képek amik fel vannak téve, azok a szándékosan hirdetésre való képek, na és tényleg úgy néz ki? Mi a garancia ezekre?
2020. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben én faggatnám az eladót. Ami csak eszembe jut megkérdezném a gépről. #1 a te esetedben saját képeket kérnék.


Garancia kb. semmi. Akik hirdetnek azok magánszemélyek. Ha jól tudom, az oldal csak felületet biztosít, nem sokat tud segíteni. Ha rossz a gép az eladóval kell megbeszélni, ha nem megy, esetleg rendőrség, de ők nem biztos, hogy foglalkoznak vele és sokáig tarthat.


Régen vettem vaterán/jófogáson telefont, tabletet. Ha én nem tudtam személyesen megnézni, ismerős nézte meg nekem és vette át.

De egy ideje inkább új készüléket veszek.


A legelső telefont, amit így vettem nagybátyám nézett meg és vett át. Működött, ezért nyomtak rajta egy visszaállítás alap beállításokba. Mikor hozzám került, már nem működött. Kiderült, hogy valamiért, ha visszaállítás volt a készüléken, túl sok minden letörlődött. Így az első útja szervízbe vezetett.


+ Ott van még az, hogy esetleg átverés a hirdetés és csak lenyúlja a pénzed. Én abszolút az előre utalás híve vagyok, csak jól meg kell nézni, mire utal az ember, így elektronikus eszközt én nem vennék próba nélkül. Ettől függetlenül szoktam elektronikus eszközt hirdetni, eladni, küldeni. De olyan is volt, hogy én vittem el Debrecenből Egerbe telefont a vevőnek.

2020. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendeltem onnan egyszer egy gépet, megvagyok elégedve vele, persze ez nem garancia arra, hogy csalók nincsenek a hirdetők között és ha mellélősz, akkor gyakorlatilag nem tehetsz semmit.
2020. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!