Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Quad vagy...

Melyiket válasszam? Quad vagy Cross motor?

Figyelt kérdés
16 éves vagy és szereték egy saját motort. Nem vagyok éppen kezdö, de profinak se mondanám magam. Apukám már lassan 26 éve motorozik, volt már neki simson, hoynar, egy Aprilia RS 660, Kawasaki ZZR 600 és még egy jó pár féle motor. Ezek közül az utóbbi kettövel már mentem egy jó párszór. Pár ismerösünknek van quadja és azokat is kipróbáltam már. Viszonylag jól tudom kezelni azokat is. De nem tudom, hogy milyen legyen Cross vagy Quad. Mindkettöt szeretem. De ha lehet akkor inkább a biztonságosabbat választom. Ez a kettö típus közül szeretnék választani: Bashan 200-250(quad) vagy Honda Dominator nx 650. Szerintetek melyiket válasszam? Ha véletlen van más fajta motor is amit tudtok (lehetöleg 200 ccm felett) akkor az is szóba jöhet! Kb. ennyit tudok rákölteni: 300.000 Ft.

2020. máj. 21. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
hogyan akarsz 2OO ccm feletti motort hajtani 16 évesen engedélyed se lehet ekkora motorra
2020. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy másfél év múlva már letehetem a jogsit olyan motorra amely 20-30 kwh között van. És van egy elkerített erdö rész amihez hozzá van kerítve egy jó nagy kaszáló is... és azt a másfél évet el tudom ott szórakozni.
2020. máj. 21. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor én a crosst javasolnám
2020. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!