Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dunakeszin a Fő úton bebarnult...

Dunakeszin a Fő úton bebarnultam és 50 helyett 90-nel mentem De nem láttam rendőröket mérni...terfigyelő kamerát nem tudom hogy van e Az alapján tudnak büntetni? Vagy mire számoljak?

Figyelt kérdés
Büntetés

2020. máj. 21. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Dunakeszin? Engem ott ugy buntettek meg:


... bla-bla-bla es akkor jon visszafele is? (kerdezte a rendor) Igen, jovok (valaszoltam) ... ho-ho-ho, akkor returt fizet :))) es duplan megbuntettek :D

2020. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De rendőröket mérni nem láttam


Max térfigyelő kamera volt ha volt

2020. máj. 21. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél több idő telik el az eset és a büntetés megérkezése közt annál kisebb büntetésre számíthatsz.


Pl ha 2 oszlopot kidöntöttél, 1 embert elgázoltál akkor esélyes hogy órákon belül megkeresnek, de sima gyorshajtás miatt lehet csak hetek múlva érkezik kis csekk, vagy esetleg még az sem.

Ha 200-al leelőztél a városban egy rendőrautót akkor is napokon belül megkapod valószínű a büntit.

2020. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!