Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy változtassak?

Mit tegyek, hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves srác vagyok de a szüleim úgy kezelnek mint egy tízévest de csak velem ilyenek a testvéreimet nem ellenőrzik ilyen sokszor(Mit csinálok? Merre járok?)pedig suli után mindig rögtön haza megyek jó tanuló vagyok konkrétan semmit nem engednek de ha el akarok menni valahová akkor nem tehetem.

2020. máj. 22. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le velük és beszéld meg, hogy már nem vagy kisgyerek, jegyeid rendben vannak úgyhogy nincs miért aggódni nem kell a rövid póráz
2020. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj továbbra is jól s jó tanulmányi eredményekkel be tudsz majd iratkozni egyetemre. Onnantól meg irány a koli és ott garantáltan nem fogja senki megmondani mikor hova mész mikorra érsz vissza, max. a szobatársad zsörtölődik ha hajnalban részegen hasra esel a szőnyegen és felébred rá :D
2020. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a legértékesebb gyerekük tőled remélik a legtöbbet amire viheted ezért vagy folyton célkeresztben.

Kezdj el alkudozni és egyezségeket kicsikarni belőlük!

2020. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!